Szafa na wymiar. (1) Szczerze, to co przekonało mnie od Indeco, a nie Komandora to podejście do... Michał Polecam (1) Polecam wszystkim firmę Indeco Trójmiasto Jestem bardzo zadowolona z... Ela Zabudowa przedpokoju (1) Jestem zadowolona z montażu mebli i sprawnej pracy Panów Arka i Radka.... Krysia.Z
POLECAM (1) Witam, szafa zgodna z oczekiwaniami, polecam Pana Daniela i Pana Pawła jako... Nataia Polecam (1) Wszystko zgodnie z umową, Panowie Daniel i Paweł godni polecenia. Pani,... K Polecam do skorzystania z usług (1) Polecam firmę INDECO, a w szczególności montażystów p. Daniela i p. Pawła.... Oli meble na wymiar (1) Jestem bardzo zadowolona z montażu mebli i sprawnej pracy p. Arka i p. Radka.... Dorota Dźwig Szafa na wymiar (1) Absolutnie żadnych zastrzeżeń ! Pan Daniel i Pan Roman spisali się na medal.... Grzegorz Szafa na wymiar (1) Praca wykonana fachowo,terminowo.Panowie Arek i Radek przyjechali planowo I... Tatarczuk polecam zabudowy z indeco trojmiasto (1) W Indeco zamówiłam cztery szafy ,Panowie montażyści Arek i Radek przyjechali... Jola POLECAM INDECO TRÓJMIASTO- RIVIERA, GDYNIA (1) Projektant, Pan Paweł, świetnie potrafił doradzić i dostosować projekt do... Bogusław Polecam (1) Od dzisiaj ciesze sie piekna szafa na przedpokoju :) Goraco polecam. Panowie,... Gosia Szafa na wymiar (1) Szafa zrobiona przez firme Indeco spełnia nasze oczekiwania, dostarczona w... Marta polecam Indeco (1) W dniu 21 czerwca 2015 roku zamawiałem szafę w Państwa firmie w placówce przy... Piotr Polecam (1) Bardzo rzadko zdarza mi się chwalić na forum wykonanie usługi ale tym razem... Janina szafa w sypialni (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Moja 18. letnia szafa Indeco... Magdalena szafa w przedpokoju (1) Bardzo polecam współpracę z firmą INDECO TROJMIASTO. Szafa wyszła bardzo... Alicja Profeska (1) Garderoba wygląda super,Panowie Arek i Radek w pełni profesjonalni,szybko i... Magda Kasia - opinia (2) Szybko, solidnie, profesjonalnie. Montaż szafy miał być 5 marca a w... Kasia szafa pod zabudowę (1) Szybko i profesjonalnie. Termin realizacji ekspresowy. Ekipa montująca (Arek... kasia