Mateusz - ocena (1) Z usług indeco skorzystałem w lecie, zamawiałem zabudowę kuchenną. Jestem... Mateusz Karolina - ocena (3) Zamowienie na meble złożyłam na początku maju, czas oczekiwania dość dlugi,... Karolina Alicja - opinia (1) Firma bardzo obniżyła jakość obsługi. Mają obsuwy w terminach (ale płatności... Alicja
Anna - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Pan Paweł Jarosz idealnie wspomógł nie tylko samo... Anna Anna - opinia (1) Wszystko jak najbardziej zgodnie z planem! Pan Paweł Jarosz to godny... Anna Damian - opinia (1) Skorzystałem z usług firmy podczas zamawiania dwóch szaf ubraniowych oraz... Damian Tomasz - opinia (1) Polecam Pana Pawła Jarosz, z którym mieliśmy przyjemność współpracować przy... Tomasz Joanna - opinia (1) Szybkie, terminowe zamówienie, profesjonalna obsługa, dokładne wykonanie.... Joanna Dianka - opinia (1) Dzieki Indeco udalo sie fajnie i praktycznie zagospodarować male... Dianka beata - opinia (1) Dla mnie Indeco to firma do zadań specjalnych. Nareszcie mam urządzoną... beata Agnieszka - opinia (1) Fachowe doradztwo, profesjonalizm, świetna jakość. Warto było postawić na... Agnieszka Klaudia - opinia (1) U mnie poddasze dość nietypowe, tym bardziej zależało mi na fachowym... Klaudia Edyta - opinia (1) Zależało mi na nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni, żebym mogła się ze... Edyta Kamil - opinia (1) Szafa na wymiar w przedpokoju już złożona. Jakość naprawdę super. Całość... Kamil Aleksandra - opinia (1) Zdecydowanie polecam jeśli tak jak ja cenicie sobie jakość użytych materiałów... Aleksandra Marta - opinia (1) Bardzo polecamy! Pan Paweł Jarosz z  gdyńskiego oddziału Indeco z którym... Marta Magdalena - opinia (1) Przy mojej niezbyt dużej kuchni bardzo ważne było dla mnie, żeby miejsce było... Magdalena Mirosława - opinia (1) Indeco wykonało blat łazienkowy. Podobno metodą która zapewnia wysoką jakość.... Mirosława Agnieszka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Indeco, od projektu do montażu. Serdecznie... Agnieszka Viro - opinia (1) Bardzo sprawna realizacja zamówienia, miły kontakt z obsługą, polecam... Viro