Helena - opinia (1) Bardzo fachowe doradztwo. Rzetelne wykonanie. Montaż na najwyższym poziomie.... Helena Natalia - opinia (1) Polecam! Pani Paula z Matarni pieknie wykonała projekt kuchni, rozumiałyśmy... Natalia Rozczarowana klientka - opinia (1) Niestety nie polecam ani usług ani materiałów firmy Indeco. Od rozpoczęcia... Rozczarowana klientka
Iza Szczęśniak - opinia (1) Niekt nie chciał podjąć się zabudowy mi wnęki pod schodami, a Pan Paweł... Iza Szczęśniak Łukasz Bagiński - opinia (1) Polecam P. Pawła sprostał wymaganiom które mu przedstawiłem. 2 szafy , meble... Łukasz Bagiński Wioletta - opinia (2) grudzień 2019 nr zamówienia 313/11/19 z 19.11.19 W grudniu Indeco wykonało mi... Wioletta szafa z wadą (2) reklamacja przyjęta ale żadnej akcji dzwonie i mówią że zaraz załatwią ale... zażenowany Ariel - opinia (1) Świetny projekt Pauliny K. profesjonalne wykonanie. Polecam Ariel Fantastyczne kuchnie (1) Pani Dorota Czebatorowicz zaprojektowała u nas 2 duże kuchnie. Projektantka... Kinga Bagińska Bardzo polecam !!! (1) Pan Paweł Jarosz zaprojektował dla mnie 7 szaf, komodę i biurko. Szafy nie... Kinga Bagińska Polecam-szafy na wymiar (4) Bardzo polecam duet montażystów-panowie Radek i Arek. Montaż szybki i... Ewa Super fachowcy Rafał i Dariusz (1) Witam!montowano 4 szafy....super projekt od Pana Pawła Jarosza....szafa że... Ewa Powracający klient (1) To już kolejna moja zabudowa spod projektu Pana Pawła Jarosza. ( I pewnie nie... Agnieszka Kuchnia świetna, akurat na święta (1) dziękuję panu Pawłowi i Sławkowi za wspaniałą kuchnię Maciej Klecha Zadowolony klient (1) Profesjonalna i bardzo miła obsługa od pierwszego kontaktu z Panią w punkcie... Ewa Polecamy - zabudowa kuchenna (1) Wszystkie szczegóły projektu zabudowy uzgodniłyśmy z bardzo miłą i rzeczową... Danuta & Dorota Bardzo dobra jakość, wszystko na czas (1) Zamawiałam zabudowę łazienkowa i szafę w przedpokoju. Projekt zgodnie z moimi... Marta Radek i Arek (1) Zamówilam do salonu duzą szafe do sufitu. Pan Paweł (projektant) wykazał się... Wiesia Zabudowa typu szafa wnękowa i garderoba (otwarta) (1) Pierwszy kontakt był raczej niekorzystny, ale wizyta pana projektanta miła i... Klientka z Patio Róży Perfekcja (1) Od super projektu dwóch szaf zaprojektowanych przez pana Bartosza do... Mariola