Perfekcyjne szafy, z niesamowicie sprawnym montażem! (1) Zamówiliśmy z Żoną do naszego mieszkania dwie duże szafy (sypialnia +... Michał Polecam (1) Zamówiłem z Indeco meble do sypialni (szafa, łóżko), przedpokoju (szafa oraz... Kamil Panowie od montażu Darek i Rafał (1) Panowie montażyści - Darek i Rafał - godni polecenia w 100%. Montaż szybko,... Basia i Robert
Szafa na wymiar (1) Zamówiłem niedawno szafę na wymiar w Indeco trójmiasto. Jestem bardzo... Tomasz Fachowcy przez duże F (2) Szafa jak szafa...jest taka jaką zamówiłem. Różnice robią fachowcy . Arek i... Michał Zadowolony i marudzący klient (1) Jestem dość wymagającym klientem, którego naprawdę bardzo trudno zadowolić, a... Łukasz Kiepska jakość wykonania usługi zabudowy szaf (1) Zleciłem Indeco Trójmiasto wykonanie zabudowy dwóch szaf w mieszkaniu.... Marcel Polecam (1) Do Indeco Trójmiasto przyszliśmy z gotowymi projektami mebli kuchennych i... Ryszard Super! (1) Polecam Pawła Jarosza. Super doradzi, a meble naprawdę ok! Monia Polecam (1) Z czystym sumieniem polecam!! Szafa super profesjonalny montaż. Szybka... Natalia Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi, od wizyty w punkcie sprzedaży, po... Karolina Zdecydowanie polecam (1) Zabudowy wg projektu p.Pawła Jarosław spełniły nasze oczekiwania. Montaż w... Kobieta Arek i Radek - świetni montażyści (1) W październiku Pan Arek i Pan Radek montowali u nas trzy szafy na wymiar.... Halina Pełen profesjonalizm. (1) Szczerze polecam usługi Firmy Indeco Trójmiasto. Profesjonalizm w każdym... Martyna Super Panowie monterzy! (1) Panowie monterzy (osoby niesłyszące) montowali u nas kuchnię. Chociaż na... Barbara W. Polecam - najlepsze szafy na wymiar na rynku! (1) Z czystym sumieniem polecam usługi i produkty firmy Indeco Trójmiasto. Pełen... Martyna Polecam!!! (1) Szczerze polecam usługi firmy Indeco w zakresie zabudowy wnętrz. Bardzo dobry... Trinity Polecam - miła obsługa i szybki termin. (1) Myślę, że mogę z czystym sumieniem polecić firmę, zamawiałam u nich dwie... Magda O. profesjonalizm i kompetencja - polecam!!! (1) Zdecydowałam się ze skorzystania z usług Indeco z polecenia znajomych. Pani... Marzena Kuchnia Indeco TROJMIASTO NIE POLECAM (2) NIE polecem, tyle nerwów człowiek musi stracic zeby sie z nimi jakos dogadac,... niepolecam