Polecam Indeco monterzy osoby niesłyszące (2) Bardzo dobra firma Panowie monterzy, osoby niesłyszące są bardzo dobrymi... zabudowa szafy-PORAZKA (1) Zamowiona zabudowa szafy to totalna porazka.Po wizycie w punkcie Indeko na... Stan Polecam (1) Serdecznie polecam usługi projektanta Pawła Jarosza - kreatywne, indywidualne... K i T
Indeco-monterzy, osoby niesłyszące (2) Serdecznie polecam monterów niesłyszących, pracujących dla firmy Indeco.... Z.R.Wolf Solidna ekipa p.Darka (1) Meble solidne tak jak i ekipa monterów - polecam mojego imiennika p.Darka z... Darek Solidne meble (1) Wszystkim polecam usługi indeco. Szczególne podziękowania dla projektanta... Bart Zabudowa szafą wnękową (1) Kilkanaście lat temu Indeco wykonało w moim domu zabudowę dwóch szaf... tatarkiewicz Zadowoleni klienci! (1) Projektant Pan Paweł Jarosz bardzo pomocny i spisał się profesjonalnie - pyk... Arkadiusz Super (1) Polecam z czystym sercem, robiłam 2 zabudowy, projektant Pan Paweł Jarosz... Agnieszka Ekstra Klasa (1) zamówiłem 4 oddzielne elementy zabudowy w tym szafę wnękową gorąco polecam... Rafał szafa na wymiar (1) kilka dni temu nastąpił montaż szafy firmy Indeco. Panowie Arek i Radek... Jakub Bardzo polecam !!! (2) Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła Jarosza za super profesjonalną... Tomasz Montażyści Arek i Radek - absolutnie godni polecenia (1) Czytałem wiele opinii i tych przychylnych i tych mniej pochlebnych. Co do... Krzysiek fachowo (1) Serdecznie polecam firmę Indeco. Zamówiliśmy dużą, narożną szafę na wymiar i... nowa szafa Polecam (1) Oceniam dopiero po czterech miesiącach, żeby była możliwość porządną ocena... Łukasz NIE POLECAM (1) zamówiłam kuchnie na wymiar u nich i to był błąd, jeżeli chodzi o samo... niepolecam polecam (1) Zamawialiśmy dwie duże szafy i spokojnie możemy polecić zabudowy tej firmy.... Julia Indeco (1) Zamówiłam dużą szafę i biurko do pokoju Dziecka. Co do montażu- bardzo mili... Sylwia zabudowa narożna polecam (1) polecam firmę Indeco, wykonałam zabudowę narożną i od projektu aż do... Anna UWAGA - oszusci (1) Zamowilismy garderobe i szafy wnekowe od firmy INDECO. Sposrod autoryzowanych... arrakis