Inmart

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Mariusz Mieszczak - ocena (1) Firma wykonała usługę w wyznaczonym terminie i z największą starannością,... Mariusz Mieszczak Wdzięczna - ocena (2) Rewelacyjna,solidna, profesjonalna, obsługa. Dobra jakość produktu. U mnie... Wdzięczna Sylwia - ocena (2) Bardzo szybko i sprawnie przeprowadzony pomiar i montaż. Wysoka jakość rolet.... Sylwia
Piotr K - ocena (2) Bardzo polecam Szybko i sprawnie zalatwia się sprawy z Piotrem Pełen... Piotr K Agata - ocena (2) szybko, sprawnie i terminowo Agata Dorota Stepnowska - ocena (2) Z usług firmy Inmart korzystamy już ponad 10 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni.... Dorota Stepnowska Grzegorz - ocena (2) Bardzo profesjonalne podejście do klienta... Fachowo zrobiony pomiar,... Grzegorz Marzena - opinia (2) Roleta dobrej jakości, starannie wykonana, sprawnie zamontowana, bardzo dobry... Marzena Monika - opinia (2) Chcemy bardzo przez duże B polecić firmę Inmart, obsługa , jakość , wykonanie... Monika Mariusz - opinia (2) Super i jeszcze raz super. Zaproponowano różne opcje, dyskutowaliśmy. Po... Mariusz Paula - opinia (1) Bardzo polecam tą firmę- szybka realizacja, dobre materiały i duży... Paula Andrzej - opinia (2) Bardzo profesjonalna obsługa klienta, pomiar i prezentacja możliwości... Andrzej Aleksandra Gawrysiak - opinia (2) Miałam przyjemność skorzystania z usług firmy tej wiosny. Zakładałam... Aleksandra Gawrysiak Justyna - opinia (2) Pierwszy kontakt z Firmą miałam 9 lat temu, byłam wtedy bardzo zadowolona z... Justyna Katarzyna - opinia (2) Jestem wdzięczna za pięknie wykonane żaluzje na mój balkon. Bardzo... Katarzyna Alicja - opinia (2) Polecam z całego serca. Profesjonalizm, świetny kontakt, wysoka jakość.... Alicja Joanna Kohnke - opinia (2) Muszę przyznać, że ocenę piszę wyłącznie w przypadku gdy wykonawca oraz ulgi... Joanna Kohnke Mateusz - opinia (2) Profesjonalnie i z humorem. Polecam! Mateusz Bożenna - opinia (2) super,super, super- jestem bardzo zadowolona z moskitiery drzwiowej z... Bożenna zenek - opinia (2) Terminowość , wysoka jakość materiałowa i usługi. Pełen profesjonalizm.... zenek