Wymiana skrzynki i rury gazowej w budynku jednorodzinnym (1) Polecam. Szybko, konkretnie i solidnie. Cena przystępna - do dogadania.... Bodek Super firma - instalacja c.o. i c.w. (1) Polecam, Pan Ryszard bardzo konkretny człowiek - oferta przygotowana super -... Agata POLECAM !! (1) polecam firmę pana Ryszarda wszystkim,kto szuka sumiennego wykonawcę... Tamara Duśko
Firma godna polecenia (1) Wspólnota mieszkaniowa w Oliwie, 40 lokali. Po wykryciu nieszczelności w... Krzysztof Jachim Jestem pod wrażeniem - pełna profeska (1) Na początku ubiegłego sezonu grzewczego wezwałem ekipę do przełożenia dwóch... Waldemar z Gdańska Oliwy - z ul. Wojtek - opinia (1) Polecam fachowa i miła ekipa i tania Pan Rysiu przemiły pan Wojtek solidna firma (1) Firma robiła mi przyłącze gazu. Firmę znalazłam na portalu Trójmiasto, Pan... Marek B. polecam Państwu profesjonalnych wykonawców (1) Dziękujemy za fachową, szybką i bardzo miła obsługę Panu Leszkowi Weiner. Katarzyna i Jacek Wiśniewscy Emilia - opinia (1) Fachowe doradztwo , bardzo dobry kontakt, szybki termin realizacji , robota... Emilia solidna firma polecam (1) Firma wykonała solidnie i szybko, wymianę całej instalacji gazowej w... Arnold R. Polecam (1) Wymiana kuchenki gazowej;)) szybko, sprawnie i punktualnie do tego na koniec... Adam Opinia (1) Pan R.Włodarczyk przedstawił nalepszą cenową ofertę z pośród 4... Andrzej Montaz pieca gazowego, grzejnikow, instalacji gazowej w mieszkaniu (1) W Pazdzierniku 2013 firma p. Ryszarda skończyła zakladanie instalacji... Rysiek z Wislinki instalacja gazowa wewnętrzna (3) Komunikatywny szef z swoją ekipą, wykonanał na bazie istniejącego projektu i... zadowolony Wymiana pica CO, bardzo solidnie , szybko i tranio (1) Reakcja na kontakt wzorowa, doradztwo na wysokim poziomie, solidność... Waldek Rozbudowa istnejącej instalacji (1) Korzystałem z usług firmy przy adaptacji poddasza -dodanie instalacji +... Piotr Pewny i solidny instalator (1) smiało polecam, robi z solidnych materiałów. Cena zawsze do dogadania. Kamila Bardzo solidna firma (1) Pan Włodarczyk to solidna marka.Po telefonie umówił się na obejrzenie zakresu... Marek.k Szybko, tanio, solidnie (1) Instalacja trójnika i przyłączenie kuchenki gazowej wcale nie jest takie... Beata M. Tanio , szybko ,solidnie . (1) Fachowe doradztwo , bardzo dobry kontakt, szybki termin realizacji ,... Radoslaw I.