Marcin - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony. Terminowość i Rzetelność wykonanej usługi, na... Marcin Paweł - opinia (1) Miła i zgrana ekipa , dobry kontakt z szefem. Polecam! Paweł P. - opinia (2) Pełen profesjonalizm. Wymiana instalacji gazowej wykonana szybko sprawnie i... P.
Ania - opinia (1) Niezwykle zgrana ekipa panów wykonujących instalację gazową. Dbają o czystość... Ania Małgorzata - opinia (1) Fachowa i szybka wymiana nieszczelnej instalacji gazowej w ponad 100-letnim... Małgorzata Krzysztof Kraśniewski - opinia (1) Firma godna polecenia. Wymiana całej instalacji grzewczej w domku... Krzysztof Kraśniewski TMK - opinia (1) Rzetelne wykonanie z uwzględnieniem życzeń klientów indywidualnych oraz... TMK Wymiana instalacji gazowej w budynku wielorodzinnym (1) Wymiana instalacji gazowej w budynku wielorodzinnym odbyła się szybko i... wspólnota ul. Kaszubska Naprawa instalacji pomiędzy zaworem a kotłem (1) Szybka, sprawna, fachowa i bardzo czysta naprawa nieszczelności gazowej.... Paulina Wymiana całej instalacji CO i CWU w domku dwurodzinnym (1) Całość prac wykonano szybko, dokładnie i profesjonalnie. Pracownicy wyjątkowo... Sławomir Mikrowęzeł grzewczy w domku jednorodzinnym (1) Gdy już się szczegółowo ustali warunki realizacji zadania i zapisze je w... Marek Nowa instalacja gazowa w kamienicy (1) W drugiej połowie października Pogotowie Gazowe odcięło nam dopływ gazu w... Janusz Przerobienie instalacji gazowej (1) Świetne doradztwo i do tego ekspresowe wykonanie z wyprostowaniem i... Grzegorz Wymiana kaloryferow (1) Włodarczyk to bardzo dobry wykonawca :) Doradzili w sprawie kaloryferów i... Grzegorz Polecam. (1) Bardzo sprawna zgrana ekipa , szybko wykonana i bez zastrzeżeń praca . Godna... Irek Profesjonalnie i sprawnie (1) Zleciłam firmie wykonanie przyłącza gazowego do budynku. Panowie wykonali... Katarzyna Rekomenduję firmę Wlodgaz (1) Z firmy WLODGAZ skorzystałem w awaryjnej sytuacji. Awaria została usunięta... Marek Weiland Tanio, szybko i solidnie. Polecam (1) Polecam ,firma solidna usługa wykonana z pełnym profesjonalizmem ,sprawnie... Benedykt Rewelacja POLECAM !! (1) Mega szybka konkretna obsługa nawet taka drobnostka jak zamontowanie kolanka... Łukasz Tanio, szybko i solidnie. Zdecydowanie polecam (1) Firma miała za zadanie skrócenie rury gazowej pod ciśnieniem oraz podłączenie... Piotr