wymiana pieca gazowego co i zasobnika cieplej wody (1) Po wymianie pieca co oraz zainstalowaniu zasobnika mogę polecić firmę jako... M. Janowski Polecam! (1) Firma robiła nam przyłącze gazu. Pana znalazłam na portalu Trójmiasto,... Rodzina z Jasienia Szybko, Solidnie, Fachowo, Czysto. (1) Instalacja gazowa, co i cwu z montażem pieca. Firma wykonała profesjonalnie.... Krzysztof C.
ODRADZAM! (1) witam, stanowczo odradzam korzystanie z uslug tego pana i jego pracownikow.... magda wzorowa firma! (1) Nieczęsto używam słowa "wzorowy" w stosunku do wykonawców, ale tym razem nie... P.Moszkowski Na kłopoty... Włodarczyk (3) Miły, sympatyczny Pan... profesjonalny pod każdym względem... wytłumaczy,... Beata Pełen profesjonalizm (1) Usługa wykonana w tempie ekspresowym, przez fachowca. Bardzo porządna firma.... Bartosh Profesjonalizm na najwyższym poziomie (1) Solidność, rzetelność, terminowość, przystępna cena, a także pełna informacja... Alina polecam (1) piątek wieczór...montaż szafek..i problem, nie ma kto podłączyć kuchenki... justyna p. Szybko i solidnie. (1) Zleciłem Panu Włodarczykowi montaż centralnego ogrzewania z piecem... Adam z wrzeszcza Firma godna polecenia. (1) O wyborze tej firmy, a nie innej zdecydowałam się po przeczytaniu... MAŁGORZATA Solidna firma (1) szybko, sprawnie i miłej atmosferze przeprowadzony montaż ogrzewania gazowego... Jasiński pełna profesja! (1) Polecam gorąco tego specjalistę. Pan naprawdę zna się na rzeczy. Przyjechał... o_edyta