Supermarket Intermarche

Supermarkety

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 33

Igor - ocena (1) Tak się złożyło, że wcześnie rano musiałem zrobić zakupy w markecie... Igor intemasze (1) Mieszkam w Bystrzycy Kłodzkiej i często robię tam zakupy intermasze, lecz... klijent Kołduny z "mięsem" (1) Od lat kupowałam kołduny z mięsem w intermarche. Teraz to co sprzedają to... Ona
Obsluga klienta - dno (1) Wlasnie wyszłam z tego wspanialego marketu i wiem, że wiecej tam nie wrócę.... Patrycja kolejki do kas (1) rezygnuję z korzystania z nich, bo nie szanują czasu klientów. Kolejki po... stefan Fatalna obsługa (1) Dość często robię zakupy w InterMarche i powiem szczerzę,że przez jedną tylko... Asia Promocja tylko w gazetce (1) skarga dotyczy sklepu w Kwidzynie ul Szeroka Od 27 04 miała być promocyjna... brzozowski Intermarshe w ETC i pomidory "teatralne" (1) nikt z personelu nie zauważa ze nadgnite ,poobijane pomidory -klasa 1 -... frt Skarga (1) Dzisiaj tj. 7 listopada byłam w Lublińcu w Inter Marche specjalnie po filcowe... krystyna skarga (2) Skarga, dzisiaj przed, ok. 12.40-13.00 robiłam zakupy w Waszym sklepie.... klientka Przygotowania do meczu ? (2) DNIA 15.10.12 udałem się do interrmache w Malborku i spotkało mnie zdziwienie... aszaj1 makabrycznie obrażone kasjerki (2) tyle obrażonych i niesympatycznych kasjerek w jednym miejscu nie znajdziecie... Krzy$iek