Aleksandra - opinia (1) Witam, w styczniu tego roku miałam przyjemność gościć w gabinecie... Aleksandra Dorota - opinia (1) Pani Anna Suchenia jest najcudowniejszą osobą w Invicta. Serdecznie... Dorota Magda M. - opinia (1) Polecam wspaniali lekarze cudowna obsługa i zaangażowanie. Pracują tam ludzie... Magda M.
Zdecydowanie odradzam (1) Z wielka przykrością muszę opisać sytuację, która mnie spotkała w klinice... Magdalena nie polecam (1) xxi w. a w niej jal za króla Kazimierza Wielkiego marcin Polecamy cala trójką! (1) Tylko w invicta podjęli się mojego leczenia niepłodności po przebytej... Rosa Dziękujemy (1) Długo zastanawialiśmy się z mężem czy powinniśmy robić sobie nadzieję i... Anna O. profesjonalizm pełną gębą (1) Muszę przyznać, że klinka zrobiła na mnie wrażenie. Przede wszystkim pod... ewa Wyrazy wdzięczności (1) Polecam dr Szczyptańską, przyjmuje głównie w Gdyni. Pomogła nam w staraniach... Sylwia była pacjentka Polecam (1) Polecam klinikę. Przede wszystkim miałam tu dobry kontakt z lekarzem i... Patrycja S. Klinika warta uwagi (1) Zaletami kliniki są nowoczesność, schludność i dobra kadra lekarzy. Bez... Kasia klinika (1) Invicta to jedno z tych miejsc, do których wracam z chęcia i dużym zaufaniem. Dominika W. Invicta (4) Hej, czy ktoś może korzystał leczył się w klinice Invicta w Gdańsku? wendy.m Kpina (1) Leczymy sie w klinice ponad 3 lata.Koszt calego leczenia 40 tys bez... Pacjentka ok (1) Invicta to jedno z miejsc, w którym można bez problemu umówić się na wizytę.... Wera invicta (1) Klinika jest przystępna i jest zlokalizowana w dogodnym miejscu, dzięki czemu... anja rzetelna klinika (1) Od paru lat bywam tu na wizytach u ginekologa. Zapisanie się na wizytę czy... Patrycja Profesjonalizm (2) Lekarzom nie można odmówić pełnego profesjonalizmu i ogromnej wiedzy. Jak w... Anna Klinika na poziomie (1) W klinice jest dostęp do wielu specjalistów i różnych gabinetów... Magdalena invicta (1) Korzystamy z usług kliniki od conajmniej 2 miesięcy. Kolejki są duże, ale tak... damianer