Klinika leczenia niepłodności - Invicta Gdańsk (1) Jesteśmy z mężem po drugiej wizycie z Invicta w Gdańsku i do tej pory... Sara Jesteśmy zadowoleni (1) Na wizycie byliśmy pierwszy raz we wrześniu i z początku nie byliśmy pewni... Martyna klinika (1) Byliśmy w paru miejscach, ale Invicta zdecydowania okazała się dobym wyborem.... Natka
dr Szczyptańska - moja opinia (10) Pozytywna. Witam u dr Szczyptanskiej leczyliśmy się z żoną około 2 lat-(w... Zadowoleni dr Paszkiewicz Invicta - zdecydowanie odradzam (16) W skrócie, co by wywodów nie robic, dawno mnie ktoś do takiej furii nie... Emenems Nie polecam (1) Umowilam się na wizyte do ginekologa by potwierdzic czy Jestem w ciazy.... Kasiakvk Odradzam -Dr Gniadek (8) Skorzystalam z uslug Invicta -dokladniej usg 4d w czasie krotkiego pobytu w... Monika S Totalnie odradzam (2) Staramy się z żoną o dziecko już ponad rok przy "pomocy" Invicty.... Łukasz W oczekiwaniu na potomka i w jeszcze dłuższej kolejce (2) Od ponad roku, korzystamy z małżonką z usług tej kliniki, starając się o... GAJOWY odradzam dr Marta Blaszczak zero kontatu z pacjentka (4) brak profesjonalizmu i skoncentrowania na pacjencie, najpierw pani w rececji... pacjentka Invicty invicta na fundusz (8) ja chodzę do invicty tylko na wizyty nfz, ale jestem zadowolona i stosunkowo... A. Grzechowiak - opinia (5) Dziekujemy Panie Profesorze! Nasza Anuuk, dzieki Panu i panskiemu zespolowi,... Grzechowiak Cud kobietka! (5) Ta Olszakowa to na ranę przyłóż babka! Dokładnie tłumaczy, doradza i... Ewa Prowadzenie ciązy (1) Do Invicty chodzę już kilka lat,najpierw w ciąży póxniej z problemami... Ewa dr Wojtacji (1) lekarz z powołania, przepełniony empatią i zrozumieniem dla pacjenta niekiedy... Ania Profesjonalizm w kazdym calu (1) Jestem pacjetka od niedawna i musze przyznac, ze nigdzie nie spotkalam sie z... misiatczew Zdecydowanie odradzam Dr Marta Błaszczak (6) Byłam u tej pani, nie przyszła na umówioną godzinę- spózniona około pół... rozgoryczona pacjentka Gdyby nie te makabryczne kolejki! (3) Wraz z żoną byłem pacjentem kliniki. Zapłacilismy nie małe pieniądze za... Krzysztof szkoła rodzenia (1) Pan prowadzący bardzo sympatyczny i chętnie odpowiada na pytania, podczas... mama Antka Invicta - zdziercy (1) Takiego bałaganu dawno nie widziałam - czy to naprawdę jest prywatna klinika?... Kasia