9 na 10 par kończy leczenie ciąża, yeah right... (4) Zacznę od podsumowania. Jeśli wstepne badania nie wykazują drastycznych... Rozwiedziony Doktor Brzóska (5) Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. To Anioł, a nie człowiek.... Magda rządowe in vitro w invictie (1) jestem pacjentką po drugim podejściu w rządowym in vitro, jestem zadowolona z... n_k_m
Miła obsługa (1) Dziś kolejka do laboratorium były bardzo długa a mimo to panie w recepcji,... Ewa PANI ASIA (1) Miałam zabieg w klinice. Stres związany z nim był ogromny, ale dzięki... Magda Położna p. Marzena , Invicta Gdańsk (11) Mam ochotę napisać skargę na skandaliczne moim zdaniem traktowaniem pacjentów... Pacjentka Dbanie o ciężarne (3) opisując po krótce... miałam mieć amniopunkcję w ramach NFZ. Dwa dni przed... Ada najlepsze usg 3d (2) Polecam wszystkim zainteresowanym!!!Bardzo miłe podejście do pacjenta Pan... Kasia z Pucka Polecam Prof. Łukaszuka! (7) Jestem bardzo zadowolona z wizyt w Invicta Gdańsk. Profesor Łukaszuk to... Anna "Dno i wodorosty" - NIGDY WIĘCEJ (4) 37 tydzień Ciąży. Wizyta umówiona na 15:00 (USG - dr. Marek Puzio). Zabieram... latte INVICTA (1) Dla mnie to klinika to naciągacze. poszliśmy tam z żoną ze świeżymi... zsi Przychodnia INVICTA ginekolog Dr Marek Puzio (10) W sumie troche juz czasu minelo, ale ciagle nie daje mi to spokoju, wiec... Pawel prof. Ł (1) prof Łukaszuk podszedł do naszego leczenia kompleksowo. Doktor poradził nam... Jolanta dr Zieliński i Pani Agnieszka (1) Witam Byłam dawczynią komórek w tej klinice bardzo polecam dr Zielińskiego... Sylwia Dziękuję Pani Agnieszce :) (1) Zgodzę się z kwestią czekania na wizyty czy na kwalifikację, teraz już wiem,... Barbara MASZYNKA DO ROBIENIA PIENIĘDZY. PORAŻKA (11) Niestety klinika Invicta zajęła się wyłudzaniem pieniędzy , dopiero w... Tomasz Dr Krzysztof Zieliński (1) Gorąco Polecam Dr Zielińskiego jest młodym lekarzem, ale wiedzy,... liko badania genetyczne (1) a ja polecam, w panelu i wyszło bardzo tanio zrobiłam sobie badania na... Kinga dr Szcyptanska (4) Od pewnego czasu lecze sie wraz z mezem w klinice u Pani dr. jest to... Dorota Cwik polecam dr Zieliński (1) polecam dr Zielińskiego, młody lekarz, ale kompetentny, wizyta przebiegała... Julka