Bożena - ocena (1) Perfekcjoniści. To czego szukałam. Bożena Mirosław - opinia (2) Pani Joanna, jako właścicielka firmy JmJ, naprawdę zasłużyła sobie na... Mirosław Natalia - opinia (2) Pani Joanna zaprojektowała dla nas wspaniałe wnętrza, pełne ciepła i smaku.... Natalia
Malgorzata Cympel - opinia (1) To już trzeci projekt, który realizuję z firmą JMJ Interiors. Projekty są... Malgorzata Cympel Iwona Polak - opinia (2) Współpracuję z Panią Joanną od kilku lat i są to lata ciągłego rozwoju.... Iwona Polak Elżbieta Kaszubowska - opinia (1) Korzystam z kompleksowych usług JMJ Interiors, tj. od projektu do kompletnego... Elżbieta Kaszubowska Łukasz - opinia (1) Juz drugi raz korzystalem z usług JMJ interiors. Po raz pierwszy na paczatku... Łukasz Iwona - opinia (1) To mój drugi projekt wykonywany przez Panią Joannę , z którego jestem bardzo... Iwona Asia & Rafał - opinia (1) Zdecydowanie polecamy,szczególnie tym,którzy potrzebują spersonalizowanego... Asia & Rafał Anna Bytomska - opinia (1) Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Panią Joannę i móc z nią współpracować.... Anna Bytomska Marcin - opinia (1) Po kilku latach wróciliśmy ponownie do JMJ Interiors przy okazji projektu... Marcin Wojciech Filbrandt - opinia (1) Współpraca z Panią Asią z JMJ Interiors przy aranżacji mieszkania od początku... Wojciech Filbrandt Gosia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze wspólpracy z Panią Joanną. Pani Asia jest... Gosia Aleksandra - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joanną. Usługa polegała na... Aleksandra Agnieszka i Arek - opinia (1) Współpraca z p. Joanną to sama przyjemność nacechowana pełnym... Agnieszka i Arek Katarzyna i Michał - opinia (1) Wszystkie prace projektowe oraz graficzne zostały wykonane terminowo wg... Katarzyna i Michał Aranżacja kuchni (1) Współpraca z Panią Joanną była świetna - kreatywność, podejście do tematu,... Andrzej bardzo polecam tą firmę, pełny profesjonalizm i przyzwoite ceny, wszystko terminowo (1) Zajmuję się najmem lokali i z racji branży z JMJ Interiors współpracuję od... Jola Projekt mieszkania w kamienicy w Gdyni (1) Pani Joanna jest profesjonalistką w każdym calu. Nasza współpraca rozpoczęła... Olga Zinkiewicz Najlepszy wybór - polecam (1) Do remontu kuchni szykowałam się od dłuższego czasu. Nie mam zdolności... Magda