Maria - ocena (1) To już moja druga współpraca z panem Janem, montaz kominka (kozy) w kolejnym... Maria Iza - ocena (1) Konserwacja, wymiana szyby w kominku, Gorąco polecam! Jakość i bezpieczeństwo... Iza Adam - ocena (1) Bardzo fachowa i rzetelna obsługa. Pan Janek to świetny fachowca, który... Adam
Anna - ocena (1) Gorąco polecam! Bardzo wysoka jakość wykonywanych usług. Doskonały kontakt z... Anna Piotr . Usługi fryzjerskie Osowa - ocena (1) Korzystałem z usług firmy Jan Kominki całkiem niedawno. Pan Jan jest... Piotr . Usługi fryzjerskie Osowa Piotr - ocena (1) Miałem problem z kominkiem dym,brak ciągu,generalnie nie działał ,telefon do... Piotr Jan Kaczmarek - ocena (1) dziękuję, pan Jan super. Zgodnie z ustaleniami i w ustalonych terminach.... Jan Kaczmarek Władysław Sidorko - ocena (1) Usługa polegała na: wymianie pękniętej szyby (narożna) w kominku, wymianie... Władysław Sidorko Radoslaw - ocena (1) Polecam pana Janka w 100%. Fachowiec, ekspert, bardzo mily czlowiek i kocha... Radoslaw Ewa - ocena (1) Pan Jan jest bardzo sympatycznym człowiekiem i fachowcem. Praca wykonana... Ewa Inwestor - opinia (1) Bardzo profesjonalna, miła, fachowa obsługa i doradztwo pod kątem możliwych... Inwestor Aleksandra - opinia (1) Świetna i szybka i pomoc w remoncie kominka. Pan Jan wykonał pracę solidnie,... Aleksandra Krystyna Musiał - opinia (1) Usługa wymiany wkładu kominkowego wykonana zgodnie z kosztorysem i... Krystyna Musiał KK - opinia (1) Ponownie skorzystałam z usług Pana Jana i ponownie muszę stwierdzić, że to... KK Katarzyna - opinia (1) U Pana Janka zamówiliśmy piec wolnostojący, doradził, zamontował i działa... Katarzyna Irena - opinia (1) Z usług Pana Janka skorzystalam na podstawie opinii zamieszczonych w... Irena Adam - opinia (1) Serwis kominka wykonany fachowo, kompleksowo i z pełną rzetelnością. Adam Teresa - opinia (1) Pękła mi szyba w kominku z wróciłam się do Firmy jan kominki usługa została... Teresa Bartosz - opinia (1) Pan Jan to absolutne 100% zawodowstwo w swoim fachu:) Rzetelność, precyzja,... Bartosz Anna - opinia (1) Pan Jan ocenił, naprawił i działa, polecam Anna