Jacek - opinia (1) Rewalacja. Już dawno nie widziałem tak profesjonalnej obsługii. Szybko,... Jacek Ewa - opinia (1) Wymiana opon i wyważanie ekspresowo, miło i fachowo. Jestem stałą klientką od... Ewa Jestem klientem od zeszłego wieku, Orunię też pamiętam. (1) Jedno słowo: Perfekcjoniści ! Pani Magdalena bardzo, bardzo wysokiej klasy... Waldemar
polecam (1) Korzystam z usług kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Szybko, sprawnie,... Magda Polecam! (1) Polecam! w 100% wysoka jakość usług, przemiła fantastyczna profesjonalna... Ewa Jolex (1) Od lat jestem klientem firmy. I zawsze byłam zadowolona. Ps. Pamiętam jeszcze... Ala Profesjonalizm (1) Jestem bardzo zadowolony, od lat korzystam z usług. Robię duże przebiegi.... Darek opony (1) fajna obsługa i te ceny najtaniej w Gdańsku Łukasz ... (6) Wymienialem opony w Jolexie od 2005 i idylla zakonczyla sie w tym roku.... niezadowolony serdecznie polecam (1) Wczoraj, po raz już kolejny, trafiem do JOLEX'u na sezonową wymianę opon -... Rafał Karolak Jestem zadowolony (1) Korzystam z usług od 5-6 lat , kupowałem opony letnie i zimowe , oraz felgi... Jacek Jakoś się zraziłem (1) ogólnie to nie wiem czy polecać czy nie, sami się przekonajcie, ja już nie... Paweł Ch. super firma (1) super firma jogi Naprawdę polecam (1) naprawdę fachowa obsługa, miłe i profesjonalne doradztwo, duży asortyment i... Jan Profesjonalizm na całej linii (1) W dniu dzisiejszym przed wakacyjną podróżą udałem się do Jolexu sprawdzić... Rafał reklamacja (5) Ciężko wywalczyć reklamację co do wyważenia kół. Personel przekonany jest o... niezadowolony bravo "Jolex" (1) Zdziwiony jestem oceną anonimowego "Niezadowolonego" ... Tak opluwać czyjąś... Rafał Karolak serwisowanie (1) rewelacyjna obsluga,szybko i tanio :) monika Dobry i rzetelny warsztat (1) Witam, Korzystałem z ich usług kilka razy (wymiana, zakup opon, regeneracja).... DS Profesjonalizm (1) Jeśli ktoś świadomy widział prace innych Speców z branży, niech zobaczy jak... klipstron