Dominik - ocena (1) Mega zadowolony jestem, zostaliśmy przygotowani wzorowo, wszystkie nie... Dominik Monika - ocena (1) Polecam pana Pawła z całego serca, dzięki jego wiedzy i fachowej pomocy... Monika Paweł - ocena (1) Polecamy usługi Pana Pawła, który pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny.... Paweł
Kacper - ocena (1) Z wielkim przekonaniem i czystym sercem możemy polecić wraz z partnerką nie... Kacper Kuba - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Pawłem. Otrzymałem fachowe... Kuba Patrycja - opinia (1) Polecam usługi tej firmy, szczególnie Pana Pawła. Profesjonalne podejście,... Patrycja Piotr - opinia (1) Profesjonalne podejście, miła obsługa od pierwszego spotkania, wszechstronna... Piotr Dorota Ł. - opinia (1) Wielkie zaangażowanie, łatwość w rozwiązywaniu napotkanych problemów, które... Dorota Ł. Michał, Patrycja - opinia (1) Pan Paweł definitywnie zasługuje na wysoką ocenę, jest bardzo zaangażowany,... Michał, Patrycja Vladimir Piechnikov - opinia (1) Polecamy usługi Pana Pawła , pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny na zakup... Vladimir Piechnikov Vladimir Piechnikov - opinia (1) Pełen profesjonalizm! Bardzo sprawna pomoc kredytowa i szybkie działanie!... Vladimir Piechnikov Tetiana Piechnikova - opinia (1) Myśl o wzięciu kredytu hipotecznego napawała mnie strachem. Bałam się... Tetiana Piechnikova Sebastian - opinia (1) Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, jeszcze większe doświadczenie. Bardzo... Sebastian Wojciech Czechyra - opinia (1) Bardzo polecam Pana Pawła. Z jego pomocą załatwienie i weryfikacja wszystkich... Wojciech Czechyra Mateusz i Aleksandra - opinia (1) Nasze pierwsze doświadczenie z kredytem hipotecznym, z którym Pan Paweł... Mateusz i Aleksandra Iwona - opinia (1) Chciałabym polecić usługi Pana Pawła. Pierwszy raz korzystaliśmy z kredytu... Iwona Mateusz - opinia (1) Świetna współpraca, super kontakt i pełen profesjonalizm! Wszystko załatwione... Mateusz Yevhen Zinkevych - opinia (1) Bardzo dziękujemy za profesionalnę doradstwo i dużą pomoc w odzyskaniu... Yevhen Zinkevych Olha K. - opinia (1) Bardzo profesjonalna pomoc i doradztwo,a także dyspozycyjność o każdej porze.... Olha K. Kinga Dondela - opinia (1) Polecam Pana Pawła Pełen profesjonalizm ! Kinga Dondela