Iryna Dykovska - ocena (1) Jestem zadowolona ze współpracy z Pawłem Suchieckim i szczerze polecam... Iryna Dykovska Sebastian A - ocena (1) Bardzo chciałbym podzielić się moim wyjątkowym doświadczeniem z doradcą... Sebastian A Sebastian - ocena (1) Bardzo chciałbym podzielić się moim wyjątkowym doświadczeniem z doradcą... Sebastian
Weronika - ocena (1) Pan Paweł Suchecki, z którym mieliśmy przyjemność współpracować, zasługuje na... Weronika Paulina - ocena (1) Polecam współpracę w sprawach kredytowych wszystko jasno wytłumaczone, a w... Paulina Tomasz Strzelec - ocena (1) Polecam współpracę z Panem Pawłem. Jest dyspozycyjny punktualny i życzliwy,... Tomasz Strzelec Alicja - ocena (1) Pan Paweł Suchecki był niezmiernie pomocny w naszej drodze do pierwszego... Alicja Paulina - ocena (1) Bardzo polecam usługi u Pana Pawła. Wsparcie na każdym etapie. W razie... Paulina Rafał Dziuba - ocena (1) Współpracę z Panem Pawłem mogę opisać jednym słowem- profesjonalizm. już na... Rafał Dziuba michał kozioł - ocena (1) Polecam Pana Pawła z czystym sumieniem. Potrafi doradzić i pomaga od początku... michał kozioł Patrycja J. - ocena (1) Pan Paweł jest bardzo kompetentnym doradcą a do tego wyrozumiałym i... Patrycja J. Iwona - ocena (1) Skorzystaliśmy z usług P.Pawla odnośnie pomocy przy kredycie hipotecznym.... Iwona Sebastian - ocena (1) Serdecznie polecam usługi Pana Sucheckiego. Jako osoba, która kompletnie nie... Sebastian Agata S. - ocena (1) Bardzo polecam współpracę z Panem Pawłem Sucheckim. Jest to odpowiedni... Agata S. Dawid - ocena (1) Wszystko jasno, prosto i klarownie. Od samego początku prowadzony byłem przez... Dawid Anna - ocena (1) Współpraca z Panem Pawłem to czysta przyjemność. Jest nie tylko wybitnie... Anna Mateusz S - ocena (1) Bardzo polecam Pana Pawła! Duża dyspozycyjność, przejrzystość, indywidualne... Mateusz S Maja - ocena (1) Paweł Suchecki to wyjątkowy doradca, który nie tylko pomógł mi z kredytem na... Maja Kasia - ocena (1) Pan Paweł najlepszy! Kasia Karolina Jakub P. - ocena (1) Serdecznie polecamy usługi Pana Pawła Sucheckiego. Pełen profesjonalizm,... Karolina Jakub P.