Paweł D - opinia (1) Polecam korzystanie z usług Pana Pawła, profesjonalne podejście i pełne... Paweł D Alona - opinia (1) Dziękujemy bardzo za profesjonalne podejście do klienta, dostępność ta... Alona Emil - opinia (1) Dziękuję Panu Pawłowi za przeprowadzenie mnie przez cały proces kredytowy -... Emil
Karpinscy - opinia (1) Współpracę z firmą Just Finanse oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się... Karpinscy Joanna - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z panem Pawłem, wszystko przebiegło sprawnie i... Joanna Damian Świeczkowski - opinia (1) Profesjonalna obsługa od pierwszego spotkania, następnie konsekwentna pomoc... Damian Świeczkowski MM - opinia (1) Właśnie podpisaliśmy umowę kredytową procesowaną dzięki panu Pawłowi. Chociaż... MM Łukasz - opinia (1) Korzystaliśmy z usług Pana Pawła w doborze dla nas odpowiedniego kredytu... Łukasz Ilona - opinia (1) Serdecznie polecam usługi pana Pawła. Profesjonalne podejście do transakcji.... Ilona Andrzej - opinia (1) Polecam. Znakomite podejście do klienta jak i do całej reszty Andrzej Sebastian - opinia (1) Sprawnie zrobiona rolka hipoteki z p.Pawlem. Wszystko konkretnie,... Sebastian Iryna - opinia (1) Świetna, fachowa pomoc i ogromna dyspozycyjność sprawiła, że uzyskałam kredyt... Iryna Klaudia - opinia (1) serdecznie polecam!Dzięki pomocy Pana Pawła uzyskaliśmy kredyt mimo trudnych... Klaudia Aneta - opinia (1) Polecamy! Gdyby nie pan Paweł, w połowie drogi zaprzestalibysmy starań o... Aneta Monika G. - opinia (1) Z Panem Pawłem kontakt od samego początku był bardzo dobry. Już na wstępie... Monika G. Marcin H. - opinia (1) Namiary na Pana Pawła dostałem z polecenia i nie dziwię się osobę tak... Marcin H. Magdalena - opinia (1) Zdecydowanie polecamy! Bardzo profesjonalna pomoc i doradztwo. Dzięki Panu... Magdalena Michal - opinia (1) Bardzo dobry kontakt, rzetelność, uczciwość i dopasowanie do potrzeb. Michal Magdalena - opinia (1) Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy na Pawła! Po ponad rocznych... Magdalena Paulina - opinia (1) Pan Paweł wykazał się dużą cierpliwością podczas całego procesu przygotowania... Paulina