Michał - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Podczas procesu kredytowego miałem... Michał Elżbieta - opinia (1) Właściwy człowiek na właściwym miejscu. To, co wydawało się trudne, dzięki... Elżbieta Kamila - opinia (1) Dla Pana Pawła nie ma rzeczy nie możliwych! Polecamy, był bardzo pomocny dla... Kamila
Mateusz Białk - opinia (1) Z doświadczenia wiem, że Pan Paweł Suchecki potrafi dopasować ofertę... Mateusz Białk Natalia - opinia (1) Pana Pawła mogę polecić z czystym sumieniem. To profesjonalista!!!... Natalia Olga - opinia (1) Polecam lana Pawła! Wspanialy kontakt z klientem, kredyt załatwiony... Olga Danuta - opinia (1) Fachowa pomoc na 100%. Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do... Danuta Alicja - opinia (1) Pan Paweł to właściwa osoba na właściwym miejscu! Cały proces ubiegania się... Alicja Katarzyna - opinia (1) Pan Paweł Suchecki to profesjonalista, którego z czystym sumieniem mogę... Katarzyna Wiktoria S. - opinia (1) Polecam współpracę z Panem Pawłem. Jest to człowiek pomocny, zaangażowany... Wiktoria S. Roman - opinia (1) Od sczerzego serdca polecam Pana Pawła Sucheckiego !!! Widać że człowiek... Roman Michał - opinia (1) Gorąco polecam usługi Pana Pawła, cenię jego profesjonalizm i pomoc na każdym... Michał Emilia Jeziorska - opinia (1) Pan Paweł pomógł nam w uzyskaniu kredytu . Fachowa pomoc, wiedza i... Emilia Jeziorska M. - opinia (1) Wiedza, dyspozycyjność, elastyczność, zaangażowanie. Polecam! M. Karolina Gajewska - opinia (1) Polecamy Pana Pawła z czystym sumieniem. Od pierwszego spotkania... Karolina Gajewska Klaudia - opinia (1) Jestem ogromnie zadowolona z pomocy Pana Pawła. Duża dyspozycyjność,... Klaudia Joanna i Bartosz - opinia (1) Bardzo polecamy usługi Pana Pawła. Zanim podjęliśmy współpracę, porównaliśmy... Joanna i Bartosz Mirek - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam firmę Just Finance. Doradztwo pana Pawła było... Mirek Madzik81 - opinia (1) Bardzo dziękuję za profesjonalne doradztwo i cierpliwość. Na każde pytanie... Madzik81 Daniel - opinia (1) Do pana Pawła trafiliśmy z polecenia i to był strzał w dziesiątkę, Pełen... Daniel