Grzegorz i Karolina - opinia (1) W naszej dość specyficznej sytuacji nie poradzilibyśmy sobie z narzeczoną w... Grzegorz i Karolina Krzysztof N - opinia (1) Bardzo polecam Pana Pawła Sucheckiego ,fachowa obsługa,wszystko załatwione w... Krzysztof N Izabela - opinia (1) Pan Paweł Suchecki to osoba wysokiej kultury osobistej i ogromnej wiedzy... Izabela
Katarzyna D. - opinia (1) Serdecznie dziękuję Panu Pawłowi Sucheckiemu za pamoc w załatwieniu... Katarzyna D. Paweł - opinia (1) Bardzo polecam. Pan Paweł Suchecki od pierwszego spotkania do samego... Paweł Magda - opinia (1) Kontakt do Pana Pawła otrzymałam z polecenia, a teraz polecam swoim znajomym.... Magda Marta - opinia (1) Serdecznie polecam, wszystko bylo sprawnie zalatwione, Pan Pawel odpowiedzial... Marta Michał Oszal - opinia (1) Profesjonalna obsługa, wszystko załatwione szybko i sprawnie. polecam! Michał Oszal Kamil - opinia (1) Bardzo dobra oferta kredytowa, fachowe doradztwo, bezproblemowy kontakt i... Kamil Paulina - opinia (1) Osobiście polecam, profesjonalne podejście, perfekcyjna obsługa. Częsty... Paulina Maciej - opinia (1) Wzorowy kontakt. Nawet w tym trudnym dla nas wszystkich okresie, kiedy... Maciej Daria i Radek - opinia (1) Potrzebowaliśmy kogoś, kto pomoże nam w zrealizowaniu naszego... Daria i Radek Kamil - opinia (1) Polecam Pana Pawła. Byłem praktycznie w sytuacji bez wyjścia a Pan Paweł to... Kamil Mateusz - opinia (1) Polecam Pana Pawła, który perfekcyjnie doprowadza sprawę do końca. Informuje... Mateusz Mieczysław - opinia (1) Pana Pawła polecił mi znajomy. Umówiłem się na spotkanie i muszę przyznać, że... Mieczysław Marcin - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Pawła. Wszystko sprawnie,... Marcin Agnieszka i Dawid - opinia (1) W 100% możemy polecić Pana Pawła jako doradcę kredytowego. Zawsze był... Agnieszka i Dawid Zdecydowanie Polecam! (1) Ogromna wiedza produktowa i umiejętność przełożenia jej w praktyce sprawiły,... Mariusz Marzenie spełnione (1) Dzięki kompleksowej pomocy i wyszukaniu idealnej oferty kredytowej, mogę... Krzysztof Edyta i Marcin - opinia (1) Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Rzetelny,sumienny,miły i... Edyta i Marcin