Rafal - opinia (1) Zabieg wszczepienia implantu przebiegl bardzo sprawnie.Doktor Krupski wybrany... Rafal Rafał - opinia (1) Jakies 5 lat temu dr Krupski implanty wszczepiał mojej mamie, która nie mogła... Rafał Pati - opinia (1) Dr Krupski, to świetny specjalista. Polecam wszystkim poszukującym dobrego... Pati
Ula - opinia (1) Dr Krupski to prawdziwy mistrz w swoim fachu. Dr wszczepil mi już 3 implanty,... Ula Małgorzata - opinia (1) Dziękuję pani doktor Kwiecińskiej za perfekcyjne wykonanie wypełnienia,... Małgorzata pacjent - opinia (1) znieczulenie otrzymałem nawet kiedy powiedziałem ze nie chce - musiałem... pacjent Magdalena - opinia (1) Bardzo polecam. Jakość leczenia na najwyższym poziomie. Magdalena Łukasz P - opinia (1) Świetna klinika. Do doktora Krupskiego trafiłem po kilku wizytach w innych... Łukasz P Amanda S. - opinia (1) Jestem po zrobieniu mojej szósteczki i czeka mnie jeszcze dokończenie... Amanda S. Alicja Wojciechowska - opinia (1) Bez wiekszych zarzutow - wszystko sprawnie i zgodnie z tym co gabinet... Alicja Wojciechowska Adam - opinia (1) Klinika w Browarze we Wrzeszczu bardzo ładna, panie z obsługi i doktor... Adam Grażyna Kawa - opinia (1) Dr Kwiecińska po prostu odratowała moje zęby - polecam zdecydowanie!!! Grażyna Kawa Edyta - opinia (1) Klinika godna polecenia! Zęby miałam w opłakanym stanie, a tu udało mi się... Edyta Implanty i stomatolog (1) Bardzo dobra placówka. Świetni doktorzy z którymi miałem przyjemność (dr... Piotr L. klinika godna polecenia (1) Niedawno trafiłam do kliniki k2dental,jestem mile zaskoczona miłą i... mela implanty (1) Wszczepiłem sobie 4 implanty u dr Krupskiego. Szybko, profesjonalnie a cena... Jacek Wybielanie zebow (1) Na szybko, chciałam uzyskać efekt wow przed ślubem. Pani Monika, bardzo... Zuzanna Bardzo polecam (1) Bardzo dobry i profesjonalny gabinet stomatologiczny. Umówiłem się... Radosław Saj Leczenie endodontyczne (1) Dzisiaj skorzystałam z usług kliniki w Gdańsku.Jestem pacjentką,która... Karolina Polecam (1) Polecam klinike K2 dental. MIly personel , profesjonalne uslugi na... Anna Niziol