Maria - ocena (1) Gorąco polecam p. Filipa Kozika w sprawach związanych z upadłością... Maria Andrzej H. - ocena (1) Jakość przeprowadzonej usługi oceniam bardzo dobrze, natomiast kontakt... Andrzej H. Barbara - ocena (1) Po przesłaniu dokumentow do biura mój wniosek o upadłość został złożony w... Barbara
Dawid - ocena (1) Miła i konkretna obsługa sprawy przez pana Filipa oraz Michała. Dawid Magda - ocena (1) Jestem zaskoczona poniższymi opiniami. Przejrzałam wszystkie, a tu nagle dwie... Magda Piotr - opinia (1) Z całego serca nie polecam. Kontakt urywa się w momencie pobrania zaliczki.... Piotr Marian - opinia (1) Absolutnie odradzam. Kwestie wyjaśnienia procedur itd. ok, natomiast kontakt... Marian Antanina - opinia (1) Skorzystaliśmy z usług Pana Filipa w zakresie prawa imigracyjnego. Polecamy z... Antanina Ewa - opinia (2) Ogłoszenie upadłości konsumenckiej wiąże się z ogromnym stresem i strachem.... Ewa Anna Szczepańska - opinia (1) Wreszcie ktoś, kto załatwił moją sprawę pozytywnie polecam z całego serducha. Anna Szczepańska Karolina CH - opinia (1) Będąc w wieku 58 lat znalazłam się w bardzo nieciekawej perspektywie.... Karolina CH fhu garda - opinia (1) Kancelaria zapoznała mnie z dostępnymi rozwiązaniami prawnymi dopasowanymi do... fhu garda Kasia K - opinia (1) Zdecydowanie polecam ! Z usług kancelarii korzystałam w zakresie... Kasia K Krzysztof 59 L. - opinia (2) Polecam. Profesjonalnie działająca kancelaria. Sprawnie przeprowadzona... Krzysztof 59 L. Smerfetka - opinia (1) Z nimi się udało:) Polecam bardzo, Znają się na swojej robocie :) Smerfetka Polecam! (1) Zgłosiłem się do kancelarii z powodu potrzeby złożenia do sądu wniosku o... M. Polecam z całej serce (1) Z całej serce polecam. Sprawa u mnie toczyła się troche dłuzej niz zwykle.... Leon van Nispen Upadłość konsumencka (1) Od wielu lat borykałem się z pewnym problemem. A przez jeden duży problem... RvP Profesjonaliści w każdym calu (1) Kancelaria KL LAW skutecznie i z zaangażowaniem poprowadziła moją sprawę. Z... Artur Fantastyczna kancelaria, doskonały zespół prawników (1) Na kłopoty Bednarski, to powiedzenie należy zweryfikować: na kłopoty... Agnieszka