Małgorzata - opinia (1) oddane do tapicera fotel oraz krzesło ludwikowskie zostały wykonane w... Małgorzata Smilegie - opinia (1) Najlepsza firma z tkaninami w Trójmieście. Obsługa na wysokim poziomie.... Smilegie MartA - opinia (1) Miła obsługa, bardzo pomocna, polecam MartA
Katarzyna Jurczyk - opinia (1) Polecamy skorzystanie z bogatej oferty sklepu. Bardzo miła obsługa, wysoka... Katarzyna Jurczyk Aneta i Piotr - opinia (1) Zaskakująco pod każdym względem! Sklep, asortyment i obsługa.... Aneta i Piotr Tomasz - opinia (2) Sprzedawca traktuje klienta "z góry" i jest pewny swojej wiedzy, a ta jest... Tomasz Ewa - opinia (1) Obsługa w tym sklepie na wysokim poziomie , dbająca o dobro klienta. Personel... Ewa Fajny sklep (2) Jestem bardzo zadowolony z obsługi i szerokiego asortyment w sklepie.Miejsce... Szary Aksamit Tomasz - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z wizyty w tym sklepie. Profesjonalna i bardzo... Tomasz PL - opinia (1) Bardzo dobry sklep,dobrze zaopatrzony i co najważniejsze miła i fachowa... PL Roman Gębka - opinia (1) Sklep świetnie zaopatrzony,obsługa życzliwa i służąca poradą w wypadku... Roman Gębka godne polecenia (1) Profesjonalna obsługa i pomoc.Duży asortyment ,przystępne ceny .Dziękujemy za... salon fryzjersko -kosmetyczny an WEZGŁOWIE WYSZŁO SUPER (1) Zgodnie z zaleceniami obsługi sklepu kupiłem tylko to co było potrzebne do... Mario SUPER PROFESJONALIŚCI (1) Miałam wielką przyjemność korzystać z usług zespołu sklepu KALINA a w... Asia i Patrycja Najlepsza hurtownia tkanin (1) Do tej pory nie znalazłam lepszej hurtowni tkanin w Trójmieście. Wybór i... Maria Super (1) Polecam sklep Kalina.Duży wybór tkanin Fachowa obsługa,rozsądne ceny. Polecam... Wojtek materac piankowy (1) porządna firma, markowy towar, rzetelna obsługa. Nic dodać, nic ująć. Jacek z Gdańska Gorąco polecam (1) Mogę gorąco polecić firmę KALINA. Obsługa szybka i sprawna. Nie było problemu... Monika Polecam (1) Ciekawy i szeroki asortyment akcesoriów tapicerskich i tkanin. Zdecydowany... Maja Polecam (1) Bardzo miła obsługa. Duży wybór akcesorii tapicerskich. Rękodzielnicy i... Marta