Katarzyna Szymańska - ocena (1) Korzystałam z usług Kancelarii już dwukrotnie. Za pierwszym razem pomogli mi... Katarzyna Szymańska Marta Kornata - ocena (1) Pan Tomasz z Kancelarii posiada ogromną wiedzę. Polecam!!! Marta Kornata Namik - ocena (1) K.P. z której usług korzystam na pewno warta jest polecenia. Potencjalny... Namik
Kacper - ocena (1) Kancelaria pomogła mi skutecznie przeprowadzić upadłość konsumencką. Dziękuje... Kacper HANIA - ocena (1) Miałam przyjemność współpracować z Kancelarią partnerzy . mogę powiedzieć ,że... HANIA Mariusz B - ocena (1) wszystko ok, szybko, sprawnie i skutecznie Mariusz B Ryszard T - opinia (1) Nie mogłem już poradzić sobie sam z klientem z zaległą fakturą. Znalazłem tą... Ryszard T Arek H - opinia (1) Z Panem Adamem i kancelarią współpracujemy od wielu lat, bardzo skuteczni w... Arek H Waldemar - opinia (1) podpowiedż to wiarygodność w chęci służenia. okazała się skuteczna i oto... Waldemar Ewelina Konpa - opinia (1) Polecam tą Kancelarię:) Bardzo konkretna i fachowa pomoc prawna. Formalności... Ewelina Konpa stanisław - opinia (1) Bardzo fachowa i rzeczowa pomoc. Bardzo polecam !!! stanisław Gallll Anonimus - opinia (1) Totalny brak szacunku dla klienta, nie polecam i pozdrawiam nieserdecznie. Gallll Anonimus Andrzej - opinia (1) Super obsługa, konkretni ludzie! Andrzej Magda - opinia (1) Polecam bardzo szybki kontakt z klientem i pomoc natychmiastowa . Magda Karolina Mokwa - opinia (1) Bardzo pozytywnie odbieram wizytę w tej kancelarii. Dużo mi wyjaśnił pan... Karolina Mokwa Tomasz - opinia (1) Dobrzy ludzie w dobrym miejscu. Wyjście ze spirali zadłużenia to dla nich... Tomasz Lilla Bartosik - opinia (1) Rzetelna, sumienna, profesjonalna oraz jednocześnie bardzo uprzejma i... Lilla Bartosik Benedykt - opinia (1) Kancelaria która jest skuteczna Benedykt Tomasz Burza - opinia (1) Profesjonalnie i sprawnie załatwiłem wszystko co potrzebowałem. Tomasz Burza Piotr - opinia (1) Bardzo dobry kontakt i sympatyczna obsługa klienta. Polecam Piotr