Krzysztof - opinia (1) Pan Adam Kucharski jest osobą godną polecenia każdemu, komu zależy na... Krzysztof Leszek Kujawa - opinia (1) bardzo profesjonalna i nieskomplikowana obsługa, niewątpliwy sukces w mojej... Leszek Kujawa Marek - opinia (1) Zycie płata różne figle, więc skorzystałem z tejże kancelarii, dobra ekipa... Marek
Justyna - opinia (1) Właściciel rzetelny i konkretny, współpracuje z wieloma adwokatami z tąd... Justyna Marian O. z G. - opinia (1) Szybka, rzetelna i bezkompromisowa obsługa, niezależnie od problemów.... Marian O. z G. Krzysiek - opinia (1) Kancelaria godna polecenia Uzyskałem poradę, przedstawiono rozwiązanie... Krzysiek XxX - opinia (1) Korzystałem z porad i usług kancelarii wielokrotnie. Jak wskazuje ilość... XxX Małgosia - opinia (1) Korzystałam z usług Kancelarii kilkakrotnie, obsługa profesjonalna i bardzo... Małgosia Olgierd - opinia (1) Bezwzględnie polecam. Kompetentna obsługa, konkretne porady, dogłębna analiza... Olgierd Łukasz - opinia (1) Profesjonalne podejście. Gorąco polecam Łukasz Julita - opinia (1) Polecam serdecznie, miła i profesjonalna obsługa. Julita Łukasz - opinia (1) Super kancelaria! Pomogli skutecznie usunąć wpisy z Bankowego Rejestru. Po... Łukasz Karolina Mokwa - opinia (1) Polecam dział nieruchomości. Bardzo miła rozmowa z konsultantką. Karolina Mokwa Palce lizac - opinia (1) Szybkie podjęcie działań uchroniło mnie przed strata pieniędzy. Palce lizac Krzysztof Liedtke - opinia (1) Nie ma dla nich trudnych spraw. Pomogą nawrt w alimentach Krzysztof Liedtke Tadeusz Michalkiewicz - opinia (1) Sprawę z podziałem majątku załatwili szybko i sprawnie Tadeusz Michalkiewicz Barbara - opinia (1) Jeśli ktoś szuka prawnika to dobrze trafił. Odpowiedni ludzie. Przyjmują... Barbara Gabriela - opinia (1) Pomogli mi wyjść z długów. Bardzo im za to dziękuję. Każdemu życzę takiej... Gabriela Beata F - opinia (1) Kancelaria bardzo mi pomogła w mojej sprawie za co jestem im bardzo wdzięczna. Beata F Klaudia - opinia (1) Dziękuję za pomoc. Będę Was polecać. Klaudia