Bogusław - ocena (1) Skorzystałem z usług kancelarii przy tworzeniu pisma do burmistrza. Bardzo mi... Bogusław Michał - ocena (1) Polecam, jestem zadowolony z usług Michał Danuta - ocena (1) Niska cena za konsultacje, a dobry wynik to duży plus. Szybko działaja i co... Danuta
Krzysztof - ocena (1) Sprawdzili moją umole kredytową. Dzięki nim byłem spokojniejszy podpisując... Krzysztof Grażyna Wódkowska - ocena (1) jestem zadowolona z wykonanej usługi Grażyna Wódkowska Tomasz D - ocena (1) Bardzo się cieszę, że trafiłem ba tą kancelarię. Dzięki niej rozwiązałem... Tomasz D Monika - ocena (1) Dziękuję Pani Edycie za polecenie mi tej kancelarii. Udałam się do nich z... Monika Danuta - ocena (1) Szczerze polecam. Potrafią pomóc w trudnej sytuacji. Danuta Dominika - ocena (1) Sporządzili dla mnie pismo dla moich lokatorów. Szybko sprawnie i na temat.... Dominika Jacek - ocena (1) Otrzymałem profesjonalne porady pisemnie a poza tym prawnik był dostępny... Jacek Tomasz - ocena (1) Pomoc to ich drugie imię. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu spotkania. Mam... Tomasz Agnieszka B - ocena (1) Zostałam miło potraktowana przez kancelarię. Moja sprawa jest wreszcie w... Agnieszka B Agnieszka B - ocena (1) Zostałam miło potraktowana przez kancelarię. Moja sprawa jest wreszcie w... Agnieszka B Grażyna C - ocena (1) Pomogli mi odzyskać pieniądze z zaległych faktur klientów Grażyna C Iwona - ocena (1) Sprawa w sądzie zakończona. Jestem zadowolona z efektu. Polecam Iwona Marek - ocena (1) Polecam! Pełen profesjonalizm i ogromną wiedzą Pana Adama pomogła mi nie raz. Marek Andrzej - apartments - ocena (1) Zleciłem kancelarii przygotowanie umowy najmu. Wszystko odbylo sie w... Andrzej - apartments Ania.K - ocena (1) Pełen profesjonalizm i fachowa pomoc !!! Ania.K Wiesława Miotke - ocena (1) Polecam! Pełen profesjonalizm i ogromną wiedzą Pana Adama pomogła mi nie raz. Wiesława Miotke Iwona - ocena (1) Korzystam z usług kancelarii już od jakiegoś czasu i zawsze miło jestem... Iwona