Kandelabry Multitap

Restauracje Puby

Gdynia, al. Jana Pawła II

Ponad godz czekania na posiłek. (1) Ponad godz czekania na posiłek, jestem w stanie zrozumieć że ktoś się może... Glodny Ale miejscówka! (1) Mega miejsce na Trójmiejskiej mapie piwnej! Jest turbo! Polecam każdemu! Goś Ulubiony Pub (1) Kandelabry to mój ulubiony pub w Gdyni! Mega miejscówka z planszowkami,... Goś
Świetne miejsce dla... (1) tych co chcą otworzyć pub i chcą zobaczyć jak się tego nie robi. Złożenie... kaz Bardzo porządny lokal. (1) Niektóre piwka troszkę za drogie, ale warte swojej ceny. Miałem okazję... Radek Odradzam (1) Niestety oprócz świetnej lokalizacji nic więcej pozytwnego o tym miejscu nie... Niezadwolony klient Slabo (1) Zamawiasz piwo- akurat tego gatunku dzis nie ma, zamawiasz jedzenie- akurat... Ziggy DNO DNO DNO (1) Po pierwsze drogo. Po drugie drogo. Po trzecie drogo. Po czwarte menu jest... Zawiedzony GUINNESS totalna porażka!!! (1) Zamówiłem piwo Guinness, po minucie Pani przyniosła piwko. Nagle wielkie... Paweł T. Spoko pub, ale ceny zabijają studencki budżet. (1) Byłam ze znajomymi na pub quizie, i było bardzo w porządku. Dużo ludzi i... princzi NIE (1) Wystrój nie przeszkadza, obsługa już nieco irytująca. całej oferty piwa z... piwosz burger wołowy (1) Kandelabry lubię ze względu na menu piwne, sposób podania piwa, pubquiz, oraz... piwoszka kandelabry (1) Jedyne takie miejsce w Gdyni. Można spokojnie obejrzeć mecze piłki i nie... Grześ super! (1) idealne miejsce do spędzenia czasu przy piwku ze znajomymi. gorąco polecam :) M Kandelabry, Gustaw (1) Do kandelabrów zaglądam regularnie od paru lat. Nie ma drugiego takiego... Gustaw kandelabry (1) Bywam tam od czasu do czasu. Lubię mieć wybór piw - i w Kandelabrach go... Marek ZMIEŃCIE OBSŁUGĘ! (1) Chodzimy do Kandelabry od 2-3 lat i mamy to "szczęście", że trafiamy... Rozczarowani klienci. Kelnerka Ola (1) Kelnerka Ola jest najwspanialszą osobą! Dba o jakość i zaporrzebowanie... Asia Pati i Monia bar zamknięty 15 min wcześniej (1) Obsluga fatalna chcialysmy zamowic piwo o 2240 czyli 20 min przed zamknięciem... mm Polecam (1) Świetny pub dla miłośników złotego trunku. Ceny może nie są niskie, ale nie... K