Polecamy A&A (1) Bardzo polecamy karczmę trzy dęby !!!! Mieliśmy wesele jak marzenie.... A&A Sabina K - opinia (1) Szczerze polecamy to miejsce do organizacji wszelkich imprez... Sabina K Przyjęcie komunijne (1) Szczerze polecam Karczmę Trzy Dęby na organizację rodzinnej imprezy. Nasze... Dorota
Polecam! (1) W ten weekend wyprawialiśmy komunie syna w Karczma Trzy Dęby. Obsługa bardzo... Karol i Gosia Wspaniała Komunia (1) Chciałbym serdecznie podziękować za organizację Komunii w Karczmie Trzy... Michal Wesele siostry (1) Z czystym sumieniem polecam to miejsce. Lokal utrzymany w stylu rustykalnym,... Brat Młodej Polecam! (1) Niesamowicie mili ludzie, profesjonalni i znający się na swojej pracy. Pani... Marta Gość (1) W ostatnim czasie miałam przyjemność uczestniczyć w przyjęciu zorganizowanym... Anna Świetne miejsce na chrzest i imprezy rodzinne! (2) Niedawno zleciliśmy Karczmie Trzy Dęby organizację chrztu. Jesteśmy bardzo... Tomasz Wesele (1) W Karczmie Trzy Dęby wyprawialiśmy wesele 22 września 2018 roku. Wszystko... Tomasz Polecamy! (1) 08.09 mieliśmy w Karczmie wesele i było idealnie! Pani Dorota i Asia dały nam... Liwia i Ryszard idealny lokal na rodzinne przyjęcie (1) Już drugi raz organizowaliśmy w Karczmie chrzciny i jesteśmy bardzo... TS Idealny lokal na wesele :) (1) Zdecydowanie polecam lokal na wesele. Piękna okolica, u nas było sporo... Marcelina Świetny lokal na ślub :) (1) Bardzo klimatyczna sala, cała w drewnie, dająca duże pole do popisu przy... Michał polecam (1) W tym miesiącu braliśmy ślub w Karczmie Trzy dęby. Niesamowite miejsce.... Patrycja To był bal (1) Serdeczne podziękowania paniom Menedżerkom (specjalne z dużej litery, bo... księżniczka Wesele (1) Cudowne miejsce, które tworzą jeszcze cudowniejsi ludzie. Przepyszne... Hanna Masakra (1) Witam wszystkich czytających. W wyżej wymienionej sali weselnej bylam na... Gośc Pary Młodej Wymarzyłam sobie wesele;) (1) Załoga karczmy spisała się wspaniale! Na moje wizje odpowiadała uśmiechem i... Pani M:) Wesele (1) Polecamy! Jedzenie przepyszne, pięknie podane. Organizacja perfekcyjna,... Ewa&Karol