Wesele :) (1) Witamy, 31 sierpnia tego roku mieliśmy przyjemność zorganizować w Karczmie... Ewa i Bartek Wesele 24.08.2013 (1) Z przyjemnością możemy polecić Karczmę Trzy Dęby, w której wyprawiliśmy... Beata i Tomek Wesele 25.05.13 (1) Z czystym sercem i z uśmiechem na twarzy mogę wszystkim polecić te Karczmę.... Monika
Sylwester 2013 (2) Razem ze znajomymi jestesmy stalymi klientami Karczmy - tegoroczna zabawa... Joanna Sylwester (1) Bardzo polecam! Wraz ze znajomymi jesteśmy stałymi klientami tego typu imprez... Basia Andrzejki 2012 (1) Było naprawdę super .Fajna dynamiczna i różnorodna muzyczyka, dobre i w... dancer... Udane wesele !!! (1) Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam i naszym gościom miło i we... Obcokrajowcy Wesele Ewelina i Sławek 04.08.2012 (4) WESELE BARDZO UDANE, POLECAMY KARCZMĘ I WYSTAWIAMY POZYTYWNĘ OCENĘ, OBŁUGA... EWELINA I SŁAWEK wspaniałe wesele (3) mieliśmy zorganizowane wesele na 51 osób. impreza była świetna!!! dzięki... Zuzanna Chrzciny - nie polecam (2) Witam Ocena usługi jaką wykonaliście dla mojej rodziny jest bardzo... Piotr NIESTETY NEGATYWNA OCENA (2) ZACZNĘ OD RZECZY POZYTYWNYCH CZYLI OBSŁUGA KOMPLETNIE NIEKOMPETENTNA ALE... Katatarzyna IMPREZA WALENTYNKOWA -TOTALNA PORAŻKA (4) skuszeni "wyśmienitym meni"wybralismy się ze znajomymi to tego lokalu... mikii64 Dobrze ulokowany lokal z dobrym klimatem, ale... (1) W zorganizowanym dla kilkunastoosobowej rodziny obiedzie miały być dwa... lolek Komunia (1) Może zacznę od plusów :) Przemiłe, uśmiechnięte,pomocne i naprawde cudowne... Ania Walentynki (1) Karczma godna polecenia.Jedzenia w sam raz,fajny klimat,dobra zabawa,muzyka... Walenty Sylwester 2012 !!! (1) Brawo i jeszcze raz brawo,świetny pomysł na lata 80,ekstra muzyka,fajny dj i... Taneczny Stolik... Super Andrzejki !!! (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni i bardzo dziękujemy za miłą obsługę i świetną... Osowianie Świetne wesele (1) Polecam wszystkim narzeczonym! Planowanie uroczystości przebiegało w bardzo... już żona Udane Wesele.... (1) Pragniemy podziękować raz jeszcze całej Karczmie : obsłudze,dj z tegoż lokalu... Para Młoda z ostatnich tygodni.. Trzy Dęby = porażka (2) Dzisiaj, wracając z Oliwy postanowiłem zabrać żonę gdzieś na obiad. Słyszałem... rpawlak