Elwira - ocena (1) Cudowne miejsce. Duza sala, piekny ogrod. Szybka I sprawna obsluga. Jedzenie... Elwira Beata - ocena (1) Gorąco polecam Karczmę Trzy Dęby 09.09.2023 odbyły się urodziny męża ,... Beata Aneta - opinia (1) Karczma Trzy Dęby to urokliwe miejsce na uboczu, otoczone zielenią. Wnętrze... Aneta
Natalia i Wojtek - opinia (1) Karczma Trzy Dęby jest wspaniała!!! Piękny drewniany parkiet, na którym... Natalia i Wojtek Maksymilian - opinia (1) Bardzo dziękujemy za współpracę przy naszym weselu. Wszystkie Panie... Maksymilian Dorota - opinia (2) Długo szukaliśmy sali która by nas zadowoliła pod względem finansowym i... Dorota Michał - opinia (1) Wesele udało się znakomicie. Bardzo dużo dobrego jedzenia. Znakomita obsługa... Michał Paulina i Krystian - opinia (1) 25.06.2022 r. odbyło się w Karczmie nasze wesele. Jesteśmy bardzo zadowoleni.... Paulina i Krystian Ania - opinia (1) Cudowne miejsce, fantastyczne jedzenie i przemila obsluga. Pani Dorota jest... Ania Agnieszka - opinia (1) 29 maja 2021. w Restauracji Karczma trzy Dęby odbyła się pierwsza komunia... Agnieszka Ania - opinia (1) Miałam przyjemność korzystać z kateringu na uroczystości Komunijnej w domu,... Ania monika - opinia (1) Byłam gościem na weselu w karczmie ;) Serdeczne podziękowania dla Pani... monika Asia i Dariusz - opinia (1) Panie Dorota i Asia są niezastąpione, wyluzowane i profesjonalne... Asia i Dariusz Dorota - opinia (1) Polecam serdecznie, w Karczmie Trzy Dęby odbyło się przyjęcie Komunijne... Dorota Ania - opinia (1) Polecam na wszelakie uroczystości rodzinne. Fajne miejsce, super jedzenie i... Ania Dorota - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do organizacji imprezy. Przemiła obsługa i... Dorota Honorata - opinia (1) Mieliśmy okazję mieć w "Trzech Dębach" Komunię syna, wszystko pięknie... Honorata Serdecznie polecam (1) W Karczmie była organizowana 18 urodziny syna. Atmosfera bardzo przyjemna,... Anna Super super super (1) Dla mnie rewelacja.Miejsce godne polecenia.Przemiła obsługa.Przepyszne... Joanna Gość (1) Świetne miejsce na organizację imprez okolicznościowych szczególnie wesel.... Piotr