Radek - ocena (1) Dzień dobry. Jestem pacjentem Kardiotelu. Jestem bardzo zadowolony z opieki... Radek Ola 1234 - ocena (1) Bardzo polecam przychodnię ! Fantastyczna i bardzo profesjonalna obsługa w... Ola 1234 Marzena - ocena (1) Szybkie terminy do lekarzy. Przemiłe panie w rejestracji. Serdecznie polecam. Marzena
Agnieszka - ocena (1) Najlepsza pani dermatolog, bardzo polecam panią Joannę Kludkowska,... Agnieszka Wojciech - ocena (1) Pani Beata pełna kompetencja Wojciech Michał - ocena (1) Super rejestracja i lekarze Michał Adam - ocena (1) Dobrzy lekarze, super profesjonalna rejestracja Adam Jerzy - ocena (1) Jestem pacjentem kardiologicznym od ponad osiemnastu lat, zawsze super miła... Jerzy Weronika - ocena (1) Bardzo polecam tę przychodnię. Nigdy nie spotkałam się jeszcze z taką... Weronika Szymon - ocena (1) Wspaniała, uśmiechnięta rejestracja. Duży wybór specjalistów. Szymon JAN - ocena (1) Chciałbym podzielić się pozytywnym doświadczeniem z wizyt w Kardiotelu. Dr.... JAN Ryszard R - ocena (1) Wyjątkowa miła obsługa w recepcji która powoduje że pacjent jest mniej... Ryszard R Justyna - ocena (1) Kardiotel to miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z serdecznością.... Justyna Artur Rusin - ocena (1) Nie ma w Trójmieście przychodni, w której od wejścia wita pacjenta... Artur Rusin Patrycja - ocena (1) Bardzo profesjonalnie i miło od recepcji po samo badanie. Serdecznie polecam Patrycja Andrzej - ocena (1) Trafiłem do Dr Oberman po leczeniu u innego kardiologa. Zupełnie inne... Andrzej Andrzej K pacjent 47 - ocena (1) Jestem b.zadowolony z wizyt i opieki wWaszych przychodniach. Pełna... Andrzej K pacjent 47 Beata - opinia (1) Wspaniale panie, które rejestrują na ekg wysiłkowe. Zawsze coś doradzą,... Beata A.Z. - opinia (1) Beznadziejna przychodnia, niemiła obsługa, stary zdezelowany sprzęt. A.Z. Gośka - opinia (1) Obsługa pacjenta jest bardzo dokładna, kompetentna, lekarze mają dobry... Gośka