Roman Lutsiv - opinia (3) Nasze córki uczęszczają do szkoły przez 5 lat. W tym czasie zmieniła się... Roman Lutsiv Alicja - opinia (2) Szkoła kameralna, z wartościami, wysoki poziom nauczania, o czym świadczą... Alicja a. - opinia (1) Przez długi czas rozważaliśmy wybór szkoły dla córki. Decydującym kryterium... a.
Iza - opinia (1) W szkole im. Św. Kazimierza moje dzieci spotkała ogromna życzliwość ze strony... Iza rodzice - opinia (1) Z perspektywy 2 lat mogę powiedzieć, że to najlepszy wybór jaki mogliśmy... rodzice mama - opinia (1) Z pełnym przekonaniem polecam szkołę. Moje dziecko jest zadowolone, lubi... mama Mama ucznia - opinia (1) Kameralna szkoła, ogromne wsparcie ucznia zarówno psychologiczne jak i... Mama ucznia mam - opinia (1) Syna przeniosłam do Kaziuków ze szkoły rejonowej. To bardzo dobra decyzja.... mam Mama - opinia (2) Nie polecam tej szkoły jako rodzic. Duży odpływ dobrych nauczycieli. Dyrekcja... Mama Mama z ósmej klasy - opinia (1) Wiele lat temu podjęliśmy decyzję o posłaniu pierwszego dziecka do Kaziuków.... Mama z ósmej klasy Mama małego Kaziuka - opinia (1) Polecam Kaziuki. Do szkoły przeniosłam córkę ze szkoły rejonowej, ktora... Mama małego Kaziuka Zwykły Rodzic - opinia (1) Szkoła ma fajny klimat. Fajni nauczyciele. Przytulnie. Trochę za liczne... Zwykły Rodzic A.Neyman - opinia (1) Kameralna szkoła z bardzo dobrą kadrą. Nauczyciele zaangażowani, otwarci,... A.Neyman Magda - opinia (1) Szkoła bezpieczna, duża opieka ze strony szkolnych pedagogów dla dzieci i... Magda Roman Lutsiv - opinia (1) Kameralna szkoła ze świetną kadrą pedagogiczną. Moje dzieci kochają szkołę... Roman Lutsiv rodzic - opinia (1) Wszystkim polecam szkołę Kaziuki. Bezpieczna mała szkoła,dzieci czują się w... rodzic Anna - opinia (1) Szkola gdzie uczeń i jego rodzina nie pozostają anonimowi. Wszyscy się znają... Anna Łukasz - opinia (1) Szkoła przyjazna dzieciom. Oddana i wykfalifikowana kadra. Klasy kameralne.... Łukasz Łukasz - opinia (1) Szkoła przyjazna dla uczniów. Rodzinna atmosfera. Oddana dzieciom kadra.... Łukasz Anna Muła - opinia (1) Szkoła kameralna z wysokim poziomem nauczania przedmiotów podstawowych oraz... Anna Muła