Iwona - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona! Syn dołączył w kl. 6 po złych doświadczeniach w SP... Iwona Piotr - opinia (1) Polecam w 100 procentach. Przyjazna atmosfera. Bardzo dobre przygotowanie. Piotr Maciek - opinia (1) bardzo dobrze prowadzona nauka pływania w klasach 0-8 zajęcia judo szkoła... Maciek
Zdecydowanie polecam (2) Bardzo pozytywne miejsce, które dba zarówno o wychowanie jak i... Mama uczniów Mała, świetna wspólnota - w każdym wymiarze (2) Chciałabym zarekomendować naszą szkołę wszystkim rodzicom, którzy szukają... mama ośmiolatki Tomek - opinia (1) Witam Jestem rodzicem dwójki dzieci z których jedno w tym roku skończyło... Tomek Szkoła godna polecenia (1) Do Kaziuków uczęszczają moje dwie córki i zarówno one jak i ja oceniamy tę... Mama Bardzo dobra szkoła - polecam (1) Dwoje moich dzieci chodzi do tej szkoły od kilku lat i jestem bardzo... Izabela Kos nasze dzieci lubią chodzić do szkoły :) (1) Szkoła św. Kazimierza to szkoła nie tylko bardzo dobrze ucząca (wysoki poziom... Mama Polecam (1) Przede wszystkim mała, kameralna, cicho i bezpiecznie, a dzieci z... Ewa Fantastyczna szkoła (2) Szkoła, którą cechuje: wysoki poziom nauczania, profesjonalna, zaangażowana... Rodzic Polecam (1) Serdecznie polecam, bardzo wysoki poziom i bardzo dobra atmosfera. MS Polecam (2) Serdecznie polecam, wysoki poziom i dobra atmosfera. Szkoła z zewnątrz nie... Bartosz szkoła podstawowa Kaziuki (1) Córka uczęszcza do tej szkoły od pół roku. Jest bardzo zadowolona, ja... Beata Anna (1) Szkola kameralna, wspaniala atmosfera, od tego roku-po remoncie sal.Troje... Anna Szkoła godna polecenia (1) Moje dziecko chodzi do tej szkoły od klasy zero, czyli już szósty rok. Szkoła... zadowolona mama Wspaniałe miejsce dla dzieci (1) Moje starsze dziecko uczęszcza do Kaziuków do 3 klasy (od września także... EK Szkoła godna polecenia (2) Witam moja córka już 3 rok uczęszcza do tej szkoly. Po tych latach mogę... Monika Nikomu nie polecam (2) Nikomu nie polecam tej szkoły. w szkole jest nie bezpiecznie.. nigdy nie... Dziewczyna jakie czesne? (3) Planuję zapisać córkę do tego gimnazjum. Powiedzcie jakie czesne jest w tej... mama córki