ojciec - opinia (3) Edukacja stoi na niezłym poziomie, wychowawczo tragedia ojciec Odradzam (7) Zgadzam się z opiniami, że : wychowawczo tragedia. Dramatyczne oddziaływania... rodzic Odradzam (2) Zbliżają się terminy naboru do szkół.Chciałabym przestrzec przed pochopną... matka
Szkoła godna polecenia (1) Mam troje dzieci, z których tylko najmłodsze miało szczęście chodzić do... Zadowolony wyjątkowa szkoła (2) Jesteśmy bardzo zadowoleni,że nasze dziecko uczłyo się w Kaziukach. rodzic Bardzo dobra szkoła, dla wymagających. (2) Mam dziecko od 2 lat w szkole Kaziuki i właśnie zapisałam drugie. Jestem... Iza Dobra szkoła (2) Nie zgadzam się z opiniami, które są negatywne na temat szkoły. Moje dzieci... mama Polecam (2) Starsze dziecko skończyło szkołę. Obecnie posyłam młodszą córkę do klasy zero... Rodzic Szczerze odradzam (5) Dołączam się do komentarza Pana poniżej, że "wychowawczo tragedia". Wszystkim... Absolwent Brak uwag (2) Już drugie dziecko i dalej wysoki poziom. WSZYSTKIE licea stały po ukończeniu... Zadowolony Szkoła the best (1) Najlepsza szkoła.Nie zamienił bym jej na żadną inną. uczeń Polecam (5) Do szkoły chodzi moja córka i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni: wysoki... K.C. Zdecydowanie polecam (2) Uczniowie uzyskują bardzo wysokie wyniki w testach, sprawdzianach,... Rodzic Szkoła godna polecenia (2) Zdecydowanie polecam tą szkołę.Jestem rodzicem i muszę przyznać , iż nie... Rodzic Polecam z pełną odpowiedzialnością (1) Drodzy rodzice, ja również mam dziecko w "Kazimierzu". Jesteśmy z tego wyboru... Matka Negatyw (1) Nie polecam tej szkoły nikomu, i mam nadzieje że rodzice którzy chcą wysłać... Keita ODRADZAM (1) Mam dzieci w tej szkole od kilku lat. W szkole jest coraz gorzej. Coraz... ee potwierdzam poniższą opinie w 100% (2) pani dyrektor szkoły podstawowej wyżywa się na maluchach, małych bezbronnych... T. ZMIENIĆ DYREKCJĘ (1) Jestem rodzicem. Zapisałam dziecko do niej bo słyszałam bardzo dobre opinie.... pola Stanowczo odradzam (1) Kiedy moje starsze rodzenstwo chodzilo do tej szkoly ta szkola byla fajna .... osoba ktora stanowczo odradza