Kirkor

Restauracje Sklepy garmażeryjne

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 48

Ania - ocena (1) Szczerze polecam. Organizowaliśmy chrzciny - od samego początku bardzo dobry... Ania Miła - ocena (1) Stypa. Nie wiem czy to była kierowniczka czy personel, na początku miła.... Miła Katarzyna - opinia (1) Długo korzystam juz z usług sklepu Kirkor i zawsze jestem zadowolona z... Katarzyna
Anna - opinia (1) Impreza urodzinowa wspaniale przygotowana. Jedzenie przepyszne, pięknie... Anna Jolanta - opinia (1) W restauracji Kirkor organizowaliśmy konsolację, obiad był bardzo smaczny,... Jolanta Marek - opinia (1) uzgodnienia maja w nosie , toalety na piętrze dramat Marek Agata - opinia (1) Jedzonko pyszne bardzo duży wybór. Polecam sklep Agata Małgorzata - opinia (1) 2. deklarujemy, że wynagrodzenie obejmuje przeniesienie na pkn... Małgorzata Aga - opinia (1) Jestem nowym klientem tego sklepu i już żałuję że tak późno go odkryłam.... Aga - opinia (1) Wczoraj mielismy przyjęcie męża z okazji jego urodzin.Sala bardzo... Super (1) Zdecydowanie mogę polecić Restaurację Kirkor . Byliśmy ekipą około 40 osób na... Jacek najlepszy garmaż w 3city (1) Zdecydowanie polecam! Najlepszy sklep garmażeryjny w 3city. Bardzo szeroki... Mała Mi fenomen Kirkor (1) Dlaczego fenomen ? przy najwyższych cenach w trójmieście sklep na uboczu,... hols2 NIE POLECAM. WSTYD. (2) Zacznę od tego,że miejsce takie jak to nie powinno się nazywać... "gość" Grzegorz - opinia (1) Odzwiedzałem juz tą restauracje kilkakrotnie jednak tym razem zabrałem ze... Grzegorz Garmaż wigilijny - porażka (1) Zamówiliśmy kołduny i karpia w galarecie. Obie potrawy niedoprawione. Kołduny... RinaChroni urodziny (1) Organizowałam jakiś czas temu urodziny w tej restauracji. Nie mogę powiedzieć... Maria miejsce godne polecenia (1) Restauracja godna polecenia! Pysznie i duże porcje a barszcz z kołdunami i... Olga Polecany z czystym i najedzonym sumieniem :) (1) Zanim kogokolwiek będziemy polecac swoim znajomym to najpierw musimy sami... Bogdan i Asia Żeby wszędzie tak było... (1) jeśli kiedykolwiek w przyszłości miałabym korzystać z usług lokalu to nigdy... Dżoana