Kirkor

Restauracje Sklepy garmażeryjne

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 48

Pierwszy i ostatni raz (2) Bylem tam pierwszy i ostatni raz , jedzenie średnie , obsługa fatalna nikt... Gość Opinia (3) Wystrój w miarę OK, łazienka łatwo dostępna. Do obsługi też nie mogę się... anonim Smacznie, miło, elegancko (1) W zeszłym miesiącu organizowałam stypę w tej restauracji i nie mogę nic... Joanna
Komunia (1) jeżeli chodzi o jedzenie to polecam!!! złego słowa nie można powiedzieć o... eve ;-)polecam:-( (1) Jestem od niedawna klientem ,jedzenie super ,Domowe jak u babci A jaki wybór... ania polecam:-( jedzenie ,wygoda ,:-) (1) Jedzonko super ,koleżanka mi poleciła ,tylko trzeba trafić na ......dobry... Asia żenada! (2) Pierwszy i ostatni raz - wybraliśmy się z rodziną na obiad sugerując się... agata Bardzo bardzo polecam (1) Byłam zachwycona wystrojem restauracji,bylam ostatnio z 15 lat temu ,jedzonko... Anna Roman Desperacja.. (2) Przepraszam, ale nie wie ktoś może, jak nazywa się kelner obsługujący osoby w... Klientka spostrzezenie... (1) Dzień dobry! Pozwolę sobie na wystawienie średniej opinii na temat owej... Ewa Stypa (5) Drogie kelnerki! byłyście ubrane w dżinsy i brudne koszuliki jak do... absolwentka szkoły gastronomiczn na pewno wrócę tam jeszcze nie raz ! (1) Ostatnio poszukuje restauracji na chrzest dla mojej córci,słyszałam już... joanna nowy wystrój super a jedzonko extra (1) Byłam kilkanaście w tej restauracji ale ostatnio muszę przyznać ze po... Cecylja Pyszne Jedzonko*** (1) Mam przyjemność korzystania z usług Restauracji Kirkor,oraz sklepu... magdalena REWELACJA! POLECAM! (1) Rewelacyjne miejsce! Weselny obiad-super udany! Mega nastawienie na życzenia... M. i J. Usatysfakcjonowana - opinia (1) wyśmienite jedzenie , gustownie urządzona , obsługa profesjonalna...polecam... Usatysfakcjonowana 100% ZADOWOLENIA !!! (1) 11 maja 2013 r. odbyła się Komunia św. mojej córeczki. Zdecydowałam się... Lucyna M. REWELACJA (1) Klientką restauracji "Kirkor" jestem od wielu lat i jeszcze nigdy nie... Magdalena Nie tylko jedzenie ale i doradztwo (1) Razem z bratem przygotowaliśmy rodzicom niespodziankę na 60 rocznicę ślubu i... Joanan alina - opinia (2) Jestem stałym bywalcem ,nic mnie nigdy nie spotkało przykrego jedzonko super... alina