Kleje przemysłowe, gdzie najlepiej zamówić?

Temat dostępny też na forum: Usługi i wykonawcy
Witam, szukam firmy do zamówienia sporej partii klejów przemysłowych. Możecie polecić kogoś godnego współpracy? Będę wdzięczny za kontakt warty uwagi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kleje przemysłowe, gdzie najlepiej zamówić?

Wiadomo nikt nie chce zostać oszukany. Polece Ci śmiało: http://www.ataszek.pl. Zadzwoń do nich i pogadaj - bardzo dobry i szczegółowy kontakt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kleje przemysłowe, gdzie najlepiej zamówić?

Dagotech Gdańsk Kartuska. Dystrybutor Mapei
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kleje przemysłowe, gdzie najlepiej zamówić?

polecam Spinex z Warszawy
tel. 22 5125000
kleje przemysłowe niemieckiego producenta cph
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ktoś coś aktualnie w tej kwestii?????? byłbym wdzięczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknij na firmę Worońko..Swego czasu kupowałem od nich kleje silikonowe i akrylowe. Asortyment mają bardzo bogaty, więc jest z czego wybierać. Obsługa bardzo pomocna, więc nie powinieneś mieć problemu aby coś dla siebie znaleźć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zerknąć na stronę https://saltadis.com/ Tam znajdziecie całą ofertę wraz z najlepszymi propozycjami, jeśli chodzi o kleje przemysłowe. Wydaje mi się, że są to produkty jak najbardziej dobre jakościowo, bo producent obiecuje i gwarantuje, że badania prowadzone nam nimi są dokładne i staranne, co przekłada się na jakość klejów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...