Gdańszczanka szuka koleżanek z Gdańska (2) mam 36 lat, chętnie poznam kumpele do wspólnego spędzania czasu i plotkowania... tecza36 Czy jest ktos chetny na zajęcia fitnes na Stogach? (3) Witam! Zastanawiam się nad zajęciami fitnes na Stogach i szukam jakiejś... Gosia MA KTOŚ ODSPRZEDAĆ KARTĘ PAMIĘCI? (7) ... taką do aparatu cyfrowego, nie za dużą i nie za drogą :-) H.
Uwaga zboczeniec...! (7) Na portalu praca trójmiasto.pl dodano ogłoszenie o pracę.. "asystent zarządu,... zniesmaczona Szukam koleżanki :) (3) Mieszkam w 3mieście od niedawna, mam 26 i szukam przyjaciółki z którą można... anka sala na wesele stogi (1) jesli organizujesz wesele uwazaj na sale w osrodku gdansk stogi ul.wydmy 4.... ja SAMOTNE MAMY POSZUKIWANE (5) Cześć. Jestem samotną mamusią z 3miasta. Poszukuję kolezanek, najlepiej mam z... missya POSZUKUJĘ ZASŁONKI W KOLORZE SZAROŚCI/CZERNI (1) odkupię zasłonki albo tkaninę w kolorach szary, czarny... deseń dowolny. No... A.H Poszukuje kobiet, które urodziły dziecko w młodym (nastoletnim) wieku. (5) Drogie Dziewczyny. Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej na temat... Agnieszka czy na chylonii jest jakiś aerobic lub jakies inne grupowe ćwiczonka (4) jak w temacie flora samotnośc w Gdyni (2) Witam, mam 29 lat,fajna prace,chłopaka,własny kąt niby wszystko ok,ale czuję... asia bardzo pilnie poszukuje onkologa z trojmiasta (8) Czy ktos moze mi polecic dobrego, sprawdzonego onkologa, badz onkologa... ewka urzad pracy pytanie (4) hej mam pytanie, otoz jestem nieubezpieczona, mam male dziecko i chcialabym... lenka6886 Tarot/Horoskop Interentowe/SMS - wierzycie w to? (1) Tak się zastanawiam... Jakie macie zdanie odnośnie tarota / horoskopów... Kaś Gdzie dobrej jakości duży format zdjęć? (8) Witajcie, chciałabym powiększyć zdjęcia na duży format i mam pytanko- gdzie... nati Dziecko rok po roku (6) Czy znajdą się mamy na forum które mają dzieci "rok po roku" mam 3 miesięczną... Mysza ruletka system (1) Cholera, to wydaje się takie proste, jeżeli się nad tym... ruletka brak kompetencji...;-((( (2) pani doktor nie zna sie na przepisach,niewie,ze po poronieniu pacjentce... niezadowolona pacjentka Sklep z dobra odzieżą używaną? (4) Jak w tytułe szukam sklepu z markową, dobra odzieżą używaną. bomba Krawcowa - zwężenie dzinsów (w pasie, biodrach) (2) Witam, zakupiłam dżinsy - dużo lycry i niestety są za szerokie w pasie, może... iskierka-1