Koku Sushi

Sushi Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472

Leon - ocena (1) Nie zawiedliśmy. Dostawa na czas. Wszystko świeże, ładnie udekorowane. Leon A S T - opinia (1) Jedzenie po prostu idealne. Dostawca szybki i uśmiechnięty. A S T Arleta - opinia (1) Pięknie przyrządzone sushi. Arleta
150PLNwBłoto - opinia (1) Jedzenie na wynos nijak ma się do tego jedzenia ze zdjęć z google opinie. Jak... 150PLNwBłoto Pola - opinia (1) Szybka realizacja zamówienia , miły dostawca , jedzenie jak zawsze perfekcyjnie. Pola Bernd - opinia (1) Schmeckt lecker ihnen drin sehr schön. Personell ist sehr nett. Bernd Laura - opinia (1) Koku to gwarancja jakości i smaku. Laura Ania - opinia (1) Jedzenie jak zawsze pyszne. Dostawa extra. Ania Arleta - opinia (1) Zjedliśmy miła kolację. Dobre miejsce do spróbowania świeżego sushi. Arleta Marek - opinia (1) Zdecydowanie godna polecenia restauracja. Doskonale walentynki Marek Aneta - opinia (1) Jestem tu zawsze kiedy odwiedzam Gdańsk. Sushi smakuje wyśmienicie, bardzo... Aneta Maryla - opinia (1) Świetna restauracja , która wyróżnia się troskliwymi kelnerkami i wzorowym... Maryla Irma - opinia (1) Najsmaczniejsze sushi, jakie kiedykolwiek próbowałem. Irma Irena - opinia (1) Mile miejsce na kulinarnej mapie Gdańska. Irena Damian - opinia (1) Pozytywne wrażenia. Piękna prezentacja i nienaganna obsługa. Jedzenie... Damian Roman - opinia (1) Na dostawę trochę czekaliśmy , ale warto było. Ciekawie przyrządzone Sushi.... Roman Tomasz - opinia (1) Byłem tu z kolegami i było idealnie. Wielkie dzięki dla zespołu. Tomasz - - opinia (1) Bardzo fajne sushi, polecamy z mężem bardzo serdecznie - Ola - opinia (1) Bardzo smaczne jedzenie miła obsługa na pewno często będę tam wracać. Ola Zbyszek - opinia (1) Wyjątkowe smaki, przemiła obsługa. To moja kolejna wizyta w koku sushi, tym... Zbyszek