Anna - opinia (1) Chciałam podzielić się wrażeniami po mojej dzisiejszej wizycie na... Anna Profesjonalnie i merytorycznie (1) Jak w nagłówku - brak zastrzeżeń. Petent Łapanka na Mieszkańców okolic ul. Myśliwskiej dzisiaj (1) Policja znowu skorzystała z okazji jaką dają roboty drogowe i objazdy i... Robert z ul Myśliwskiej w Gdańsk
NAJGORSZY komisariat w TRÓJMIEŚCIE!!! (2) obsluga fatalna, nie pozdrawiam i ostrzegam szczególnie przed panem z... zamknąć tą szopę Dyżurny TRAGEDIA!!!! (2) Witam! Zgłosiłem się ostatnio w sprawie przesłuchania, na które się nie... Piotr skandal, lekceważenie obywatela,obojętność i brak profesjonalizmu!!!!!! (2) Dyżurnym wydaje się ze są królami i panami życia obywateli przychodzących po... Aneta Fachowa obsługa (2) Szybka obsługa Pana dyżurującego.Rzetelnie wykonują swoją pracę.Podziękowania... Paula Uwaga, nie próbującie sie skarżyć ! (1) Typowo polskie piekielko. Niekompetencja, brak kultury i zrozumienia misji... 1970 3-dni zajmuje im napisanie pisma o umorzeniu kradziezy (1) Zajmuja sie sprawa az 3-dni na napisanie pisma, sprawcy kradziezy nie... zobrzydzony !!! (1) ostatnio złożyłam zeznania w sprawie kradzieży na moim sklepie ,Pan Sierżant... obywatelka Krzysiek - opinia (1) Dziękuję Państwu za pomoc. Uratowaliście mi życie, szczególnie dziękuję Panu... Krzysiek Grzegorz Laskowski - opinia (1) Krótki czas oczekiwania ,w zasadzie zostałem przyjęty po niecałych pięciu... Grzegorz Laskowski Akt wandalizmu (1) W budynku zostały wybite szyby i uszkodzona elewacja. Zgłaszałem naruszenie... Piotr Szmaglińsdki pełna ignorancja (1) Pełna ignorancja Panów przyjmujących zgłoszenia Dzielnicowych jak i tych... fenix