Ola K - ocena (1) Komunikacja miejska nie funkcjonuje, wieczne opóźnienia, bynajmniej nie... Ola K Anonimowo - ocena (1) Jadąc 150 g.16.32 machając Panu na żądanie na arciszewskich 3 razy pan... Anonimowo Tomasz - ocena (1) Kierowca autobusu nr 127 nie zatrzymał się na przystanku przy ul. Myśliwskiej... Tomasz
N - ocena (1) Działa pod dyktando prezydent na rzecz kampani wyborczej N Pasażer - ocena (1) Kierowca 27 w dniu wczorajszym tj.20.03.2024, nie zatrzymał się na przystanku... Pasażer Angelika - ocena (1) Chciała bym dzisiaj podziękować kierowcy Linii R, który rano kursem o 8.42 z... Angelika Kasia - ocena (1) Katastrofa, komunikacja zapchana do granic możliwości w kierunku... Kasia Klient Cedrowej - ocena (1) Autobusy 175 Maćkowy, z przystanku Siedlce potrafią dojechać z godzinnym... Klient Cedrowej Pasażer - ocena (1) Grzanie na maksa kiedy temperatura na zewnątrz na plusie to jednak gruba... Pasażer Sobiepanka@wp.pl - ocena (1) Chciałabym bardzo, bardzo podziękować 2 Panom motorniczym tramwajów nr 12,... Sobiepanka@wp.pl Elwira - ocena (1) Korzystałam z komunikacji miejskiej wielokrotnie podczas wizyt w Gdańsku.... Elwira Dominik - ocena (1) Podczas wchodzenia do autobusu kierowca zamknął mi drzwi przed nosem i prawie... Dominik Pasażerka - ocena (1) Dzisiaj miły Pan pomógł zatezymal się jeszcze wsiadły 3 osoby a mógł jechać... Pasażerka As - ocena (1) Dziękuję pani lub panu motorniczemu, że podjechał wcześniej na Bretowie.... As BB - ocena (1) Zastanawiam się dlaczego nie można otworzyć pierwszych drzwi od kierowcy .... BB Zadowolony Pasażer - ocena (1) dramat i żenada. tak krótko mówiąc można określić ten zakład. Zmuszony po... Zadowolony Pasażer Samantha - ocena (1) O godzinie 14:17 wracałam 194 z Suchego Dworu jako że byłam tu pierwszy raz w... Samantha D.S - ocena (2) Po prostu kpina ze strony ZKM Gdynia autobusy linii R jeżdżą jak chcą trochę... D.S Jolanta - ocena (1) 15.01.2023 godz 18.50,autobus lilni 207w kierunku Pruszcz... Jolanta Jakub - ocena (1) Dziś 15.01.2024 roku czekam od godz 15.40 żaden 199 nie przyjechał na... Jakub