Zakończmy oszustwo i dyktaturę (2) Codzienne ranno powtarzaj 10 razy "nigdy się nie poddam, jestem wolnym... Świat zwariował Dziwnie przewidziana epidemia (16) Wstęp do technokracji Raport: Planowanie UE w zakresie "paszportu szczepień"... Świat zwariował Co oznacza skrót Covid19? (14) C - certificate O - of V - vaccination ID2019 Certyfikat szczepień ID 2019 Świat zwariował
Szumowski o maseczkach.Cwaniak . (5) https://www.youtube.com/watch?v=b8d-uHX8tnw W Pomoc na Kwarantannie (9) Witam czy znajdą się tutaj dobrzy ludzie i pomogą mi jestem na kwarantannie.... Zamknięty Jeżeli jeszcze wierzysz, że covid19 jest przypadkową "pandemią" obejrzy to (16) Wideo pokazujące co się działo zanim doszło do pandemii i kim są osoby z nią... Świat zwariował jak nie korona to zapalenia paznokcia (1) jest pieknie - gory, morze, jeziora, sklepy przewalajace sie od towaru -... anonim Maseczki (13) Dlaczego od 5lata wymaga się noszenia maseczki w miejscu publicznym np na... Jakie firmy IT bądź szukające ludzi z IT w Trójmieście umożliwiają 100 proc lub prawie 100 proc pracę zdalną? (4) Ewentualnie, czy jakieś inne firmy z dobrym dojazdem z Trójmiasta możecie... badania stolca (6) gdzie można oddać stolca do badania? Dziś postawiłem już 3 razy stolca a to... Dziennikarskie śledztwo w sprawie Covi19 - to się w głowie nie mieści co oni robią !! (43) Jeżeli nadal myślisz, że obowiązkowa szczepionka, cyfrowy paszport jest tanią... Świat zwariował Kącik zabaw w restauracji (2) Czy w restauracjach są teraz otwarte kąciki zabaw / place zabaw na ich terenie? Jjj Widzieliście już kogoś w masce pgaz na mieście? (5) Ot takie zdjęcie z netu... Fałszywe testy na koronowirusa, prawda o testach (4) Do czego nie służy test CDC-PCR na podstawie którego stwierdza się, czy ktoś... Świat zwariował opłata za żłobek do 24 maja (3) Witam, jakie jest wasze zdanie co do opłat za żłobek prywatny w sytuacji... Kamil Powoli media głównego nurtu piszą prawdę o covid19 (13) Tutaj macie link do "Washington Post" na temat epidemii covid19 w US. Na... Świat zwariował Odmrażanie gospodarki a Urząd Pracy (7) Zaczyna się luzowanie restrykcji, otwierają się różne sklepy i usługi, a... Test na koronawirusa (5) Niech mi ktoś wyjaśni jakim cudem test wykonywany na obecnośc koronawirusa... Maseczki (5) Witam,kto z was nosi te maseczki?Wierzycie w to,że one chronią? Sara Czy zasiłek opiekuńczy zostanie przedłużony? (21) Witam, Czy zasilek opiekuńczy w związku z zamknięciem żłobków i przedszkoli... Lola