kupię sukienkę (11) Szukam sukienki na 161 cm wzrostu, rozmiar ok.36, białej, prostej i skromnej.... aga2 KUPIĘ BIAŁY WELON (1) Nie wiem czy to wypada pytać o to kogoś na forum więc z góry przepraszam, ale... Abra Kupie buty (1) Kupie buty ekri 40, najlepiej ze skory. Lucyna
kupię suknie dla świadkowej (10) Poszukuję sukni dla mojej siostry, która będzie świadkową na moim ślubie.... KarolinaS KUPIE SUKNIE (2) Kupię suknię, roz.36 wzrost ok165, białą, z koronką.Proszę o zdjęcia na maila. megg kupie suknie (6) Dziewczyny czy moze dac znac gdzie mozna nabyc białą suknie na 172 38... carolcia Kupię buty ślubne używane (2) Kupię niedrogo buty ślubne używane kolor koniecznie bialy rozmiar 38-39,... nia kupie buciki ecru (1) Dziewczyny może któraś z Was chciałaby sprzedać buciki ecru. Z nie za wysokim... Karina KUPIE WELON (2) KUPIE WELON!!!!!:) KUPIE BIALY,DLUGI WELON,NAJLEPIEJ Z ORGANTYNY... aga kupie suknie 38(40) (1) Kupie suknie slubna 38 ewentualnie 40 biala 2czesciowa, bez ramiaczek... aga kupie suknie 36/38 (1) Chcę kupię suknie białą rozmiar 36/38 z zakrytymi ramionami i plecami. Mogą... gdyni_anka kapela (5) Polecicie mi może jakąś super kapelę na wesele? Oby to tylko nie był zespół... milka Kupię welon jasne ecru z lamówką. (4) kupie welon jasne ecru z lamówką zdjęcia proszę przesyłać na meila... justyna Kupie mieszkanie 3 pokojowe w Gdańsku (1) Najchętniej 3 pokojowe na terenie gdańska w nowszych blokach bezpośrednio od... kasia123 kupię welon (9) kupię welon, koloru ecru, kończony lamówką (nie żyłka), krótki; oferty... asia kupię etolę (6) Pilnie kupię etolę białą lub ekri. ania Kupię welon (5) Kupię welon długość do pasa z białą lamówką i rękawiczki - bez palców.... Magda kupie welon!!! pilne (3) Kupie ladny krotki welon. najlepiej ze stroikiem. Dorota kupie buty ecru (1) chetnie kupie buty ecru, zgaszona biel skorzane np. firmy Doriani, lub... monika kupię szal (2) czy może któraś z was ma do sprzedania biały przezroczysty szal i rękawiczki... ania