Nieuczciwa Szkoła - uwaga (3) Podpisałam umowę ze Szkołą i wpłaciłam zaliczkę. Niestety ani lekcje się... loo Język polski dla obcokrajowców (2) Uczęszczałam na lekcje języka polskiego dla obcokrajowców. Ciekawe zajęcia,... Halina L ESCARGOT - Szkoła Języków Romańskich (2) Uczęszczałem na lekcje indywidualne z języka francuskiego u Pani Moniki.... Leszek
wysoki poziom nauczania, profesjonalna kadra i przystępne ceny (1) Uczęstniczę w indywidualnych lekcjach j. francuskiego.Profesjonalnie... magda m. dzieci lubią tą szkołę (1) Moje dziecko uczęszczało przez 2 lata na lekcje francuskiego . Córeczka z... mama Zuzi Monika - opinia (1) Polecam tą szkołę! Lektorzy angażują sie w zajęcia. Szkoła posiada bardzo... Monika tragedia! ODRADZAM STANOWCZO! (1) Zapisałam się na kurs fransukiego w ich filli w Gdyni. Pani w sekretariacie... Emilia POLECAM !! (2) Super szkoła! Lektorzy świetni!Są to ludzie którzy naprawde angażują sie w... mandarynka99 jestem zadowolona (1) Chodziłam razem z moim chłopakiem na hiszpański i jesteśmy zadowoleni.... Anna Uwaga na tę szkołę! (4) Do szkoły zapisałam się we wrześniu 2011 r. skuszona promocją. Niestety... Bardzo niezadowolona Obsługa jest koszmarna!! (5) Szkoła ma nierzetelne podejście do klienta. Zapisałem się na zajęcia z... ian holyweed ODRADZAM!!! (1) Chce opisac krotko moja przygode z LaEscargot a do Panstwa pozostawie ocene.... elagdansk1 Nieuczciwa szkoła (1) Uwaga na tę szkołę! Do szkoły zapisałam się we wrześniu 2011 r. skuszona... Niezadowolona Super Szkoła, szczerze polecam! (1) W 100% zgadzam się z moimi poprzedniczkami. Uczęszczałem na kurs językowy w... Wojtek ZDECYDOWANIE POLECAM!!! (1) Uczęszczałam na dwa kursy językowe do szkoły L'escargot: hiszpański i włoski.... Mirka POLECAM (1) Od 2 lat uczęszczam na kurs języka hiszpańskiego i z czystym sumieniem mogę... bea Polecam ! Kurs dziennikarski (1) Jedyny taki kurs w Trójmieście! Wiadomości z różnych dziedzin dziennikarstwa... Dominika kurs dziennikarski (1) Szkoła l'escargot wraz ze szkołą BEST zorganizowała w tym roku pierwszy kurs... dominika Zdecydowanie POLECAM (1) Super szkoła - zajęcia o odpowiedniej porze, poziom rewelacyjny - czuję, że... Marzena petardaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Az trudno mi uwierzyć w to co piszę osoba poniżej, ja jestem bardzo... Marcin