Adam - ocena (1) Najgorsze jedzenie jakie jadłem, próbowałem zjeść. Ostatecznie oddałem danie Adam Małgorzata - opinia (2) Jedzenie drogie i nie smaczne . Małgorzata Iwona - opinia (1) Fantastyczne miejsce. Pyszne jedzenie - morszczuk - palce lizać !.... Iwona
Smakoszka - opinia (1) Miła obsługa Dobre jedzonko Polecam Smakoszka Aneta - opinia (1) Bardzo polecam restauracje , że względu na przepyszne jedzenie , bardzo... Aneta Katharinka - opinia (1) Byłam z mężem na kolacji. Szprotki bardzo dobre. Makaron frutti di mare... Katharinka JERZY - opinia (1) Miejsce, które odwiedzam w miarę często i zawsze z przyjemnością. Miejsce na... JERZY Wojciech - opinia (1) owoce morza bardzo dobre, miła atmosfera Wojciech Dariusz Szlejf - opinia (1) Fantastyczne miejsce polecam. Pyszne jedzenie, świetny klimat, miła obsługa,... Dariusz Szlejf Piotr - opinia (1) Dobra restauracja, ludzie , którzy prowadzą z pasją Piotr Michal K - opinia (1) Stablina jakość od lat. Przemiła obsługa. Wracamy chętnie. Michal K Erwin - opinia (1) Doskonałe miejsce, na każdą okazję! Pyszne jedzenie i miła obsługa :) Erwin Mariusz - opinia (1) Bardzo polecam desery! Zwłaszcza tiramisu! Mariusz Buc Nierelatywny - opinia (1) średnio, jeśli chodzi o najważniejsze czyli te z podniebienia Buc Nierelatywny Margareta - opinia (1) Restauracja która odwiedzamy od wielu lat, jakość cały czas wysoka, przemiła... Margareta Krzysztof - opinia (1) Najlepsze makarony w Gdańsku bez podziału na kategorie. Krzysztof Dominika - opinia (1) Jedna z moich ulubionych restauracji w Gdańsku. Chodzę rzadko, ale... Dominika Dominik - opinia (1) Jedna z najlepszych włoskich restauracji w Trójmieście. Klimatyczne wnętrze... Dominik Hmmm (1) Znamy tą restaurację od początku.Byla naszą jedną z uubionych w... Aga Miejsce z duszą (1) Cudowne miejsce.Dzięki właścicielowi który osobiście nas przywitał i obsłuzył... Ada