Kiepsko... (1) Jedzenie nie powala, a raczej rozczarowuje. To co śmie się nazywać lemoniada... St POLECAM PIZZA (1) Jedne z najlepszych pizz jakie jadłem w życiu. Polecam, klimacik włoski,... Ociec78 Brak sera (1) W restauracji w której połowę menu stanowi pizza zabeaklo sera o 16 w... Jarosław
Zawsze smacznie i przyjemnie, obsługa 100% (1) Lokalnie i przyjemnie. Polecam w przeciwieństwie do Włoskiej Roboty gdzie... Jangosa Jedzenie dobre obługa wrecz odwrotnie (1) Bywaliśmy wielokrotnie i zawsze zostawialiśmy około 200 zł na dwie osoby ale... Mario Polecam wszystkim! (1) Rewelacja, wszystko super :) Konrad Marnie (1) Lemoniada, obok prawdziwej lemoniady nie stala... jakis slodki syfiasty twór,... Mia Polecam! (1) Dobra kuchnia, bardzo kulturalna i dyspozycyjna dla gości obsługa, cudowny... P. polecam pyszna kuchnia włoska (1) wczoraj odwiedziliśmy po raz pierwszy La Cantina, prawie wszystkie stoliki... k3jt Pyszności (1) Dania sezonowe to jest to ,świeżo, smacznie,przemiła obsługa ,jak włoszczyzna... samba chamska mielonka zamiast szynki!!! (1) Zamówiłam pizzę, nie dość ,że "szynka" nie była szynką tylko mielonką, to... klientka Przemiłe miejsce (1) spędziliśmy tam wczoraj miły, ciepły wieczór. Byliśmy na spacerze z psem i... Nina Przystępne ceny, FENOMENALNE jedzenie zapite kiepskawą "lemoniadą" :) (1) To co (powinno być) najważniejsze w każdej restauracji, czyli jedzenie,... Marta i Mikołaj az (1) Obsługa ok ale troszkę smutna;) danie było bardzo smaczne ale duzy minus za... aga nie rozumiem fenomenu (1) Byłam po raz drugi i wciąż nie rozumiem fenomenu. Za pierwszym razem... ap-ch Rewelacja (1) W tym roku byliśmy dwa razy, pierwsza wizyta rewelacja, miła obsługa, klimat,... Piotr mieszane uczucia (1) Bardzo miła obsługa, wystrój pierwsza klasa....zamowiliśmy bruschette z... Viola Świetne miejsce! (1) Jedzenie pierwsza klasa, klimat na luzie. Polecam kw obsługa fantastyczna, ale pizza - tragiczna (1) Aż mi głupio krytykować, bo obsługa jest tak miła i uprzejma,że możesz się... Aga nie polecam (1) Byliśmy dzisiaj na obiedzie, stolik był zarezerwowany dla sześciu osób,... Stegan