Super miejsce (1) Byliśmy z chłopakiem na kolacji, Bardzo nam się podobało. Miła obsługa,... Aga Pyszne jedzenie (1) Byłem tu pierwszy raz i jestem bardzo zadowolony. Mimo pełnego lokalu dania... bear rozczarowana (1) Po ostatniej wizycie w tej restauracji nie wiem czy tam wrócę... już nie... Agnieszka
Rozczarowana (1) Do wczoraj był to mój ulubiony lokal. Rozumiem, że na danie trzeba poczekać... Jagna Odradzam wizyte w La Cantinie (1) Zdecydowanie odradzam wizytę w La Cantinie , szczególnie w weekendy.Zbyt mała... Halina Pysznie (1) Przytulny wystrój, włoska muzyka w tle, sympatyczny Pan Właściciel. Zamówiłam... Monika wspaniała uczta (1) Odwiedziłam La Cantinę po raz pierwszy, ale na pewno będę tam wracać.... meduza do trzech razy sztuka (2) Byłam w lokalu trzy razy i zawsze cos było nie tak z serwisem. Nie każdemu... Anna Całkiem Całkiem (2) Z zewnątrz wygląda bardzo ładnie w środku też , choć troszkę za biało. Ale... gdańsk Przytulnie, z klimatem, smacznie... (1) Byłam dzisiaj wraz z siostrą gościem restauracji Trattoria La Cantina i muszę... Agata Rewelacja (1) w dniu dzisiejszym byłam pierwszy raz w La Cantinie. Na przystawkę... jag hmmm (3) lokal bardzo ładny, z prawdziwym włoskim klimatem, ale jakość jedzenia - nic... martina Bardzo smacznie (1) Odwiedziliśmy lokal wraz z mężem,jedzenie pyszne-pizza po prostu... ada Pyszne! (1) Jedzenie pyszne... wzorowe! pyszne drinki.. ale mało dań głównych... i tylko... Jędrzej Jestem oczarowana! (1) Jestem oczarowana! Oczarowana nie tylko pysznym jedzeniem, ale także przemiłą... Hanka Rija666 - opinia (1) Polecam. I pizza i makarony godne polecenia. Wszystko bardzo nam smakowało.... Rija666 sympatyczne miejsce (1) bardzo fajna obsługa, pyszna pizza, ogródek na zewnątrz, fajne miejsce,... Nina Super! (1) Byłam w Trattoria La Cantina już parokrotnie i za każdym razem wychodziłam... Karolina Klimatyczna! Niebanalna! (1) Prawdziwa, ale to PRAWDZIWA włoska knajpka. Załoga naprawdę z Włoch,... Jaga Bardzo miło i smacznie (1) zachęcona przez znajomego odwiedziłam restaurację Trattoria La Cantina i... Gonia