Dorota - opinia (1) Bardzo miło spędziliśmy czas, jedzenie pyszne, obsługa na wysokim poziomie, w... Dorota urodziny 02.02.2019 (1) Wyprawiałam tam 50-te urodziny.Impreza udana goście zadowoleni. Mimo... Zula przyjęcie slubne (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy to miejsce wszystkim, którzy szukają... doroma
Bardzo polecam (1) Bardzo polecam ten dom bankietowy na organizacje imprez- byłam na rocznicy... Magda Komunia (1) 19.05. 2018 organizowałam komunię dzieci. Jedzonko pyszne , pięknie podane,... Ania 18 urodziny (1) Super - byłam gościem 19.08.2017 generalnie same plusy - wysoka kultura ,... Asia Komunia (1) 20 maja 2017 komunia. Bardzo dobry kontakt z właścicielem, dobre jedzenie,... M.j. Najlepszy dom bankietowy (1) Szczerze Polecamy lokal La Paloma w Gdyni. Organizowaliśmy tam z żoną nasze... Wojciech urodziny męża (1) Organizowałam w La-Paloma męża urodziny. Pan Robert wykazał się... Marzena "ruda" 28 maj 2016 udana impreza urodzinowa (1) jestem bardzo zadowolony z organizacji moich 50-tych urodzin w La Paloma... Piotr K SYLWESTER 2014/2015 (3) Byliśmy na Sylwestrze 2014/2015 w La Paloma. Jesteśmy zawiedzeni. Cena nie... Gdynianin SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! (1) Serdecznie dziękujemy za wspaniałą i profesjonalną obsługę naszego wesela,... Sylwia i Marcin polecam (2) Niedawno gościłam na obiedzie po pogrzebie i jestem dość mile zaskoczona -... Kasia WESELE POLECAM (1) W styczniu 2015 roku w Domu bankietowym La paloma mieliśmy swoje przyjęcie... Sebastian wesele syna 15.08.2014 (1) Dnia 15 sierpnia odbył się wesele mojego syna w domu bankietowym La... Marzena Po pogrzebie (1) W ubiegłym tygodniu miałem możliwość uczestniczenia w obiedzie po pogrzebie.... Rozczarowany Marek - opinia (1) Wesele udane 100% . Jedzenie - az sie ludzie pytali co to takie pyszne jest... Marek Dziekujemy za wesele naszych marzen! (Goraco polecam!!!) (1) 14 wrzesnia 2013, odbylo sie w "La Palomie" nasze wesele na 80 osob.... Dorota Dziekujemy za wesele naszych marzen! (Goraco POLECAM!!!) (1) 14 wrzesnia 2013, odbylo sie w "La Palomie" nasze wesele na 80 osob.... Dorota Anki - opinia (1) Mam dość świeże wrażenia, bo jestem szczęśliwą mężatką od kilku tygodni. z... Anki