Agnieszka P. - ocena (2) Polecam, od pierwszego wejścia do sklepu do momentu otrzymania kluczy do ręki... Agnieszka P. Marta - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta, rewelacyjny kontakt, solidny... Marta Elzbieta Zajczyk - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z ogolnej obslugi firmy , dziekuje drzwi super ,... Elzbieta Zajczyk
p - opinia (1) W ofercie dostępny jest szeroki wybór drzwi zewnętrznych. Montaż jest fachowy... p CX20 (2) Wybór firmy LaPuerta oceniam na wzorowy. Kontakt bez zastrzeżeń. Obsługa... Piotr Pełen profesjonalizm (1) Bardzo dobra firma! Przyjazna i profesjonalna obsługa – Pani, która przyjmuje... Aleksandra Szybko i solidnie (1) Bardzo dziękuję za szybki i solidny montaż, drzwi są ciche i bardzo dobrze... Magdalena Bardzo polecam (3) Ostatnio ekipa LA PUERTA wstawiala u mnie drzwi antywlamaniowe przy ulicy... Basia Falstart i dyskwalifikacja (4) Prosta sytuacja: wysyłam do kilku firm pytanie o cenę drzwi i ich montażu.... Maciej POLECAM (1) Fachowa, pomocna obsługa, realizacja w dobrym terminie. Drzwi wstawione bez... Zadowolony klient Dostałem drzwi o jakich marzyłem (1) Od wielu lat chciałem zamontować solidne drzwi wejściowe do domu, firmę... Mirek z Wrzeszcza STANOWCZO ODRADZAM (6) Nie polecam tej firmy, gdyż po pierwsze - informacja na stronie www wprowadza... iz Dobra obsluga (2) Chcialam bardzo pochwalic ta firme, dzrzwi zakladalam kilka dni temu i jestem... Janusz Barbarap Gdansk Profesjonalny montaż drzwi antywłamaniowych (2) Firma godna polecenia! Bogaty asortyment drzwi antywłamaniowych firmy Gerda.... Ilona Zakup i montaż drzwi Gerda TT plus (2) Bardzo miła obsługa, szybko i profesjonalnie udzielane odpowiedzi na pytania... Adam wspaniala obsluga ,doradztwo ,profesionalizm (2) do sklepu chodzilam kilka razy ciezko mi bylo sie zdecydowac pani w sklepie... Elwira Cejrowska Profesonalnie i solidnie! (1) O firmie dowiedziałam się od znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni z... Katarzyna Firma godna polecenia. (2) Skorzystałam już dwukrotnie ,wszystko rewelacja .Polecam wokoło bez obaw.Aby... Ewa Bylicka SOLIDNOŚĆ !! (1) Soloidna firma / z polecenia / : zamontowali mi drzwi antywlamaniowe naprawde... Małgorzata Brzózka Firma profesjonalna,solidna i terminowa (2) Drzwi antywłamaniowe Gerda TT Plus zostały zamontowane szybko solidnie i... Halina Podhajna